Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V týchto dvoch krajinách ľudia vešajú bundy a kabáty na stromy, aby pomohli tým, ktorí to potrebujú

Bez nazvu 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Hlavne v tomto chladnom období to majú ľudia bez domova mimoriadne ťažké. A nielen tí. Veľa ľudí si totiž nemôže dovoliť ani len teplú zimnú bundu. 

Osud nám niekedy postaví do cesty nečakané prekážky. Aj keď robíme všetko pre to, aby sme ich prekonali, nie vždy sa to každému aj podarí. Vtedy nie je hanba požiadať o pomoc svoje okolie. Ľudia v Turecku a Bulharsku to veľmi dobre vedia, a preto sa rozhodli, že im takto pomôžu.

Bez nazvu 2.jpg
www.facebook.com

Obyvatelia týchto dvoch krajín prišli so skvelým nápadom. Na stromy začali vešať zimné teplé bundy a kabáty s odkazmi. Sú určené pre ľudí bez domova a pre tých, ktorí si ich nemôžu dovoliť. V týchto mrazivých dňoch sú totiž naozaj nevyhnutné.

25398970_2021083371548417_3611496662749653877_n.jpg
www.facebook.com

Toto úžasné gesto nezostalo bez povšimnutia. Šíri sa celým internetom a ľudia zo všetkých kútov sveta si myslia, že by sa malo takto pomáhať všade. Je však otázne, či by to všade na tých stromoch naozaj slúžilo tým, ktorí to skutočne potrebujú. Toto krásne gesto si určite zaslúži obdiv a veľký palec hore.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. decembra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: