Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muža trápilo neznesiteľné svrbenie v uchu! Neuveríš, čo mu tam našli!

bolest hlavy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Muža z Indie trápilo svrbenie v uchu, ktoré neprestávalo, a tak išiel k doktorovi. Ten tam našiel niečo, čo asi nikto nečakal!

Keď sa lekár pozrel mužovi do ucha, objavil tam živého svrčka! Áno, čítaš dobre. Samozrejme, svrček musel z ucha von, a tak lekári vytiahli pomocou pinzety a celý zákrok natočili na video.

To síce vzniklo už minulý rok, no až v posledných dňoch sa dostalo do povedomia médií. Britský denník Daily Mail uviedol vyjadrenie biológa Michaela Sweeta, ktorý povedal, že tento druh svrčka sa nachádza všade vo svete. Do mužovho ucha sa pravdepodobne dostal počas spánku a je možné, že tam hľadal denný úkryt.

Lekárom sa hmyz podarilo vytiahnuť živý a je len veľkým šťastím, že mužovi nespôsobil žiadne veľké komplikácie ani následky. Svrček totiž mohol svojím pobytom v uchu mužovi poškodiť sluch.

https://www.youtube.com/watch?v=gW0fxGXUPCg

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 8. októbra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračná: freedigitalphotos.net, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: