Na Justina Biebera sa valí ďalšie obvinenie! Pozri, kvôli čomu ho zažaloval paparazzo!

Zdieľať
Justin Bieber
FILE - In this Dec. 18, 2013 file photo, Singer Justin Bieber arrives at the premiere of the feature film "Justin Bieber's Believe" at Regal Cinemas L.A. Live in Los Angeles. A security guard and driver for Bieber have been arrested near Atlanta and charged with stealing a photographer's camera on Tuesday, Feb. 25, 2014. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP, File)

Kanadského speváka Justina Biebera a jeho bodyguarda Dwaynea Pattersona zažaloval paparazzo Manuel Munoz, ktorý tvrdí, že ho Patterson v januári zamkol na toalete a zbil. Malo sa tak stať krátko pred tým, než Biebera zatkli v Miami Beach za šoférovanie pod vplyvom alkoholu a drog, navyše bez platného vodičského preukazu a tiež za nelegálne preteky v obytnej zóne.

K incidentu malo dôjsť, keď spevák v sprievode bodyguarda opúšťal nočný klub a Munoz ho pri tom fotil. To sa však nepáčilo Pattersonovi, ktorý fotografa začal naháňať. Následne sa dostali do neďalekej reštaurácie, kde ho vraj bodyguard zamkol na toalete.

Patterson chcel od Munoza, aby vymazal fotografie, pričom ho údajne kopal a udieral. Podľa obvinenia mu taktiež zničil fotoaparát. Munoz teraz žiada od Biebera a jeho bodyguarda nešpecifikované odškodné. V policajnej správe z incidentu však uviedol, že Patterson ho iba potkol, čím mu spôsobil len malý škrabanec na ľavom kolene. Munoz taktiež policajtom povedal, že si od Biebera vypýtal za fotografie 10-tisíc dolárov, no Patterson mu nechcel dať viac než 5000.

„Paparazzo priznal, že Justin nebol prítomný v čase údajného útoku. Taktiež polícii povedal, že si len poškrabal koleno, keď ho Patterson údajne potkol, no teraz tvrdí, že ho zbil. Nedošlo k žiadnej škode, ide mu iba o peniaze,“ vyhlásil Bieberov právnik Howard Weitzman.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom