Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Na oblohe sa objavili lietajúce hady! Išlo o neznáme tvory alebo UFO?

Lietajucehadytitulna.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nové záhady pribúdajú každým dňom a rovnako to bolo aj v minulosti. Koncom 19. storočia uzreli svetlo sveta otázky, na ktoré dodnes nikto nepozná odpoveď. Na oblohe sa začali objavovať čudesné objekty, pripomínajúce obrovských lietajúcich hadov. Neboli to však žiadne hady z pralesov, ktoré dokážu plachtiť vo vzduchu. Záhadné lietajúce hady sa vznášali vo výške niekoľkých stovák metrov a na úrovni mrakov. Nech už sa nad tým zamýšľame z akéhokoľvek pohľadu, ľudia tento jav pripisovali mimozemskému pôvodu.

Už v roku 1873 bol farmár z Texasu menom Hardin svedkom úkazu, ktorý dovtedy nikto nikdy nevidel. Jedného dňa pri svojej bežnej dennej práci na poli spozoroval na oblohe „obrovského hada, veľkého ako stĺp telegrafu, pásikavého a žltej farby.“ Had sa navyše vznášal vo výške oblakov, čo muselo jednoduchého muža z 19. storočia vydesiť na smrť. Svedkov, ktorí videli tento úkaz, bolo viac. Niektorí tvrdili, že had sa z ničoho nič zmrštil a vyštartoval dopredu obrovskou rýchlosťou.

Http://anynewsbd.com/images/strange snake like.jpg
Foto: www.imgur.com

Tieto hady si však netreba mýliť s už spomínanými hadmi z Ázijských pralesov. Existuje druh, ktorý skáče zo stromov a v sploštenej podobe dokáže preplachtiť obrovskú vzdialenosť. So zjaveniami gigantických hadov na oblohe však nemajú nič spoločné.

Https://blogs.nvidia.com/wp content/uploads/2013/10/peeksnake.jpg
Foto: www.imgur.com

Na snímkach NASA sa dokonca podarilo jedného z takýchto lietajúcich hadov zachytiť. Objekt na fotke je až príliš veľký na to, aby šlo o skutočného živočícha, pretože by sa musel nachádzať vysoko v zemskej atmosfére. UFO, teda neidentifikovateľných lietajúcich objektov, je mnoho a sú rôznych tvarov, či už gule, taniera, trojuholníka a ako môžete vidieť aj hadov.

Https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d5/Dragon_from_China_Qing_Dynasty_Flag_1889.svg/2000px Dragon_from_China_Qing_Dynasty_Flag_1889.svg.png
Foto: www.imgur.com

Čím v skutočnosti lietajúce hady sú zostáva naďalej záhadou. Nezhodujú sa so žiadnym tvorom, kryptidom či iným zaznamenaným UFO. Možno ide o tvory, ktoré kedysi inšpirovali ľudí k napísaniu príbehov o drakoch. Nikto nevie…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 13. februára 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: