Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najstrašidelnejšie miesta Slovenska: Psychiatrická liečebňa v Pezinku

11130552_953805761317589_762546133_n-640x480
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

V našom seriáli o najväčších záhadách Slovenska sa vyberieme na tajuplné miesta, o ktorých sa v okolí hovorí ako o strašidelných. Zjavujú sa tam duchovia, temné prízraky, nevysvetliteľné fenomény či čierne tiene alebo ide iba o miestne báchorky. Vstúpte spolu s vyšetrovateľmi paranormálnych javov Ghost Evidence a portálom Najky.sk na miesta plné mysterióznych javov. Kto sa bojí, nech nejde do lesa …

Opustený, zarastený a v noci už len na pohľad strašidelný komplex budov sa nachádza v Pezinku v miestnej časti Cajla. Objekt psychiatrickej liečebne v minulosti slúžil pre pacientov trpiacich ťažkými psychickými poruchami a depresiami.

Vyšetrovatelia paranormálnych javov zo skupiny Ghost Evidence toto smutné miesto navštívili spolu s ďalšími nadšencami zo zoskupenia Slovak Ghost Hunters. „Už od začiatku, ako sme na toto miesto vstúpili, sme z neho mali zmiešané pocity,“ začína rozprávanie hlavný vyšetrovateľ Ronnie Goncalves.

„Cez deň počula jedna členka Slovak Ghost Hunters nevysvetliteľné zvuky. Po zotmení sme začali s naším klasickým vyšetrovaním, záznamom EVP nahrávok. Už po pár minútach nahrávania sa nám podarilo zachytiť jasnú EVP nahrávku. Niekto alebo niečo nám na nej odpovedá na našu otázku slovami – Bývam tu,“ hovorí o prvom paranormálnom zážitku Ronnie.

11216332_953805771317588_324867590_n
www.facebook.comFoto: www.imgur.com

„Bolo nám v tom momente jasné, že sme prišli na miesto, na ktorom bude aktivita zrejme poriadne silná. Začali sme pomaly prechádzať budovami a počuli sme nevysvetliteľné zvuky, ako napríklad spev, buchot a kroky všade okolo nás. Neskôr v noci sme sa rozdelili na dve skupiny, každá išla do inej budovy. Pomocou prístroja Spirit Box sme sa pokúsili komunikovať s duchmi. Podarilo sa nám nadviazať kontakt hneď s niekoľkými entitami. Príchodom polnoci sa energia stupňovala,“ pokračuje o javoch z tej noci Ronnie.

„Keď sme sa opäť zišli so skupinou Slovak Ghost Hunters, všetci sme začuli kroky v okolí budovy, pri ktorej sme stáli. Vydali sme sa preskúmať, čo tieto kroky spôsobilo. Pôvodcu krokov sme však neodhalili, nikto okrem nás sa v tú noc v objekte nenachádzal,“ dodáva Ronnie.

Pozrite si prvú strašidelnú epizódu skupiny Ghost Evidence zo série vyšetrovaní najzáhadnejších miest Slovenska:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor MichalDátum 14. mája 2015Zdroj ghostevidencecrew.wix.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: