Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Napriek zdravému životnému štýlu rapídne priberala. Toto bol dôvod.

Zena 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dievčina sa čudovala, prečo priberá, keď sa zdravo stravuje. Pozrite sa, v čom bol problém.

Emily Bartley sa cítila ponížene, pretože začala nevysvetliteľne priberať na váhe. Športovkyňa a aktívne mladé dievča začala vážiť oveľa viac ako jej rovesníci. Nemala tušenie, prečo. Keď mala 14, začala jesť diétne a cvičila dvakrát denne, ale ani to jej nepomohlo schundúť.

Bartley vedela, že niečo nie je v poriadku. S jej chudnutím si všimla dôležitý detail. Všetka jej váha navyše bola uložená v nohách. Nakoniec ostali jej nohy tak neprimerane veľké, že ju začali bolieť.

https://www.youtube.com/watch?v=19pM4r8Mfag
www.youtube.com

Po rokoch utrpenia nakoniec Bartley diagnostikoval Dr. David Amron vzácne ochorenie nazývané lipedém. Je to ochorenie, pri ktorom dochádza k nerovnomernému ukladaniu tukového tkaniva. Vyskytuje sa na oboch končatinách rovnako, časjtešie však na dolných končatinách. U chudých žien sa môže vyskytnúť rovnako ako u žien s nadváhou (či obéznych). U obéznych žien býva problém samozrejme výraznejší. Nejde ale výlučne len o kozmetickú vadu, pretože je často sprevádzaný bolesťami postihnutej končatiny.

https://www.youtube.com/watch?v=19pM4r8Mfag
www.youtube.com

Bartley bola z toho zúfalá. Najhoršie na tom je, že toto ochorenie sa nedá nijako liečiť, iba odstrániť liposukciou. A tá bohužiaľ nie je krytá poistením. Bartley ale bola schopná úspešne podstúpiť operáciu a hoci nebude vidieť úplné výsledky, nejaký rozdiel tam bude určite.

Divečina nevedela, prečo tak priberá. Tu je dôvod!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: