Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kvôli chorobe nemohla 2 roky nič jesť. Potom si obliekla na pláži bikiny a zažila prekvapivú reakciu ženy.

439a9b6b530569514b31618380741f0e.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: twitter.com
reklama:
reklama:

Človek si chorobu bohužiaľ nevyberá. Keď príde, musíme s ňou bojovať. Toto zažilo jedno dievča na pláži!

Sara Gebert má 20 rokov a žije v New Jersey. Bolo jej diagnostikované veľmi zriedkavé ochorenie tráviaceho traktu, kvôli čomu nemohla mladá žena po dobu 2 rokov nič jesť ani piť. Sara zvracala až 60 krát za deň. Musela byť len na umelej výžive. Do žalúdka mala zavedených niekoľko vstupov, aby mohla viesť normálny život. V jeden deň na dovolenke sa stretla Sara s jednou ženou, ktorej potom napísala otvorený list na internete.

439a9b6b530569514b31618380741f0e 1.jpg
twitter.comFoto: twitter.com

Pre ženu z pláže, ktorá mi poďakovala, že som mala na sebe bikiny:

„Neviem, aké ťažké bolo pre vás prísť predo mňa na pláži, ale viem, že je ťažké hovoriť s cudzími ľuďmi. Ale vy ste pristupovali s takou dôverou vo mňa, že nikdy predtým som nemala také sebavedomie ako v tejto chvíli. Videli ste ma, aká naozaj som. Ja neviem, čo bolo dôvodom, prečo ste prišli ku mne, ale chcem vám poďakovať. Život s chronickým ochorením nie je jednoduchá vec, a je to ešte ťažšie, keď choroba zmení váš vzhľad, ako to je aj v mojom prípade. 

Na pláži to musím doslova „nechať všetko visieť von“. Mám kolostómiu a dve rúrky, čo sa nevidí každý deň. Zvykla som si na to – pre mňa je to normálne. Ale pre všetkých ostatných som niečo ako sci-fi film. Ale vy ste ma videli ako osobu. Nepozerali ste sa na moje zariadenie, ale pozerali ste sa im do očí. A potom ste mi poďakovali. Vy ste mi ďakovali, že som si obliekla bikiny a povedali ste mi, že ste mali tiež kolostómiu. Povedali ste, že som pre vás inšpirujúca. Úprimne, znamená to pre mňa veľmi veľa.“

Ruka.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Dlho som rozmýšľala, čo si oblečiem. Nakoniec som zvolila bikiny, aj keď som čakala všetky oči na mne, divné pohľady a komentáre. A tak sa aj stalo, bola som stredobodom pozornosti a cítila som sa nesvoja. Ale po tom, ako som vás stretla, všetky moje obavy a starosti opadli. V tej chvíli som si uvedomila, že nezáleží na tom, ako vyzerám. Zvyšok dovolenky som si naozaj užila a to vďaka vám. 

Takže vám ďakujem. Vďaka, že ste mi dali späť vieru v dobrotu človeka. Ďakujem, že sa cítim konečne dobre vo svojej vlastnej koži. A konečne, ďakujem, že ste mi dali dôveru, aby som si svoju dovolenku naplno užila.“

Dievča kvôli chorobe nemohlo 2 roky jesť ani piť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. septembra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: