Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nechutné! Táto žena sa neholila už od 11 rokov a takto to vyzerá!

Horizon33_2015-6-1_11-51-6
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Yasmin Gasimova sa prestala holiť, keď mala 11 rokov. Teraz sa s tým chváli pred celým svetom. Pre ňu je ochlpenie niečo prirodzené a nemieni sa toho vzdať. Ani keď ju o to požiada jej priateľ…

Študentka výpočtovej techniky a filozofie mala aj napriek svojmu nadmernému ochlpeniu už niekoľko vážnych vzťahov. V minulosti sa jej stalo, že ju jej milenci požiadali, aby sa oholila, no bolo to proti jej rozhodnutiu. Nakoniec museli všetci prijať rozhodnutie, že je to pre ňu prirodzené.

Yasmin priznáva, že svojim partnerom vždy vysvetlila, ako sa veci majú. Mala aj vzťah, ktorý trval 3,5 roka, no jej priateľ ju za ten čas ani raz nepožiadal, aby sa oholila.

https://www.youtube.com/watch?v=Ui5MM7FNga8
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Tiež sa pri pohľade na túto „nádheru“ cítiš podobne?

giphy

Yasmin tvrdí, že sa bude holiť, ale iba keď pôjde o zvláštne príležitosti. Keď pôjde na dovolenku, alebo na party. Naposledy sa holila v decembri, a vtedy sa rozhodla, že by to nemalo byť častejšie ako raz za šesť mesiacov. Taktiež dodáva, že keby si chcela dať krátku sukňu, neurobila by to, pretože nechce zbytočné otázky a pripomienky od ľudí, ktorí o nej takmer nič nevedia.

https://www.youtube.com/watch?v=Ui5MM7FNga8
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Je toho názoru, že keď sa oholí, chĺpky jej rastú ešte rýchlejšie a je to pre ňu dosť nepríjemné. Keď sa oholí na špeciálne príležitosti, má pocit, že je to zbytočná strata času.

https://www.youtube.com/watch?v=Ui5MM7FNga8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 5. júla 2015Zdroj www.dailymail.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: