Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemáš sa s kým deliť o intímnosti? Dizajnérka vyrobila niečo, čo má pomôcť osamelým ľuďom – no je to tak trochu strašidelné a poriadne divné! :-O

Make-Out-Practice-Pillow-550x366
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ak patríš k večne osamelým ľuďom a tvoja samota ti lezie na nervy, táto vec je určená presne pre teba! A ešte aj pre tých, ktorí sa potrebujú pred rande trošku vytrénovať :-D

Dizajnérka Emily King vytvorila podivné vankúše, ktoré sú určené na bozkávanie. Podľa jej slov sú vankúše určené pre tých, ktorí sa nemajú s kým bozkávať a tiež pre tých, ktorý sa to chcú „naučiť“.

Vankúš má nos a gumené ústa, ktoré majú vytvárať dojem, že dotyčný bozkáva naozaj človeka a nie vankúš.

Make-Out-Practice-Pillow3-550x367

Takýto kúsok môže byť síce vtipným darčekom, no podľa Emily ho ľudia využijú aj ako tréningovú pomôcku.

„Keď som chodila na strednú, všetci sme si robili srandu z toho, že trénujeme bozkávanie na vankúšoch. Práve to ma inšpirovalo k vytvoreniu vankúšov, ktoré by boli na to určené,“ povedala dizajnérka z Floridy.

Make-Out-Practice-Pillow2-550x392

26-ročná Emily vytvorila vankúše na základe figurín určených na trénovanie prvej pomoci, aby pôsobili čo najprirodzenejšie. Ak by si mal o takýto kúsok záujem, jeden vankúš stojí 31 dolárov.

Chcel by si niečo také doma? Podivné vankúše na nás pôsobia trošku strašidelne

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 24. februára 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., internet
reklama:
reklama:
reklama: