Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nepočujúce dievčatko zažilo najúžasnejší deň vďaka Minnie!

Bez nazvu 21.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nepočujúce deti to majú v živote ťažké. Preto si ostatní ani nevedia predstaviť, ako ich môže potešiť takáto vec.

Niektorí ľudia považujú Disney Park za magické miesto, pretože jeho vzhľad a jeho rozprávky ožívajú a zapĺňajú atrakcie. Avšak, jedno dievčatko zažíva kúzlo z úplne iného dôvodu. Shaylee Mansfield a takisto aj jej rodičia sú nepočujúci. Dievčatko chodí do špeciálnej školy, kde sú si všetci rovní a rozumejú si. Mimo múrov školy je to ale veľmi odlišný príbeh. Priemerný človek nevie znakovú reč, takže Shaylee sa často cíti odstrčená.

Jedného dňa ju aj jej mladšiu sestru zobrali rodičia do Disney Parku. Spravili si fotku s Minnie a zrazu ostala Shaylee úplne omráčená. Minnie jej všetko rozumela a dokázala s ňou komunikovať vďaka tomu, že ovládala znakovú reč. Minnie sa ju naučila práve pre takéto detičky a tým im spríjemňuje deň, presne ako aj v tomto prípade.  Pre Shaylee to bol neuveriteľne krásny deň, ktorý si bude veľmi dlho pamätať. Pretože svet nepočujúcich, kde vám nikto v okolí nerozumie je naozaj ťažký.

Minnie neuveriteľne potešila malé nepočujúce dievčatko!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 15. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: