Neuveriteľné! Pozrite sa, akým spôsobom vyliečili lekári dievčaťu nádor na mozgu!

Zdieľať
Dievca.jpg

Nádor na mozgu je pre človeka veľmi nebezpečný, až smrteľný. Preto je ťažké proti nemu bojovať. Pozrite sa, ako lekári pomohli tomuto dievčaťu!

Stephanie Lipscomb bola 20-ročná študentka. Zrazu začala mávať časté bolesti hlavy, až musela vyhľadať lekársku pomoc. Neskôr sa Stephanie musela zmieriť s nemysliteľnou správou, že musí navždy zmeniť svoj život. Hoci to bolo pre ňu ťažké spracovať, bol jej diagnostikovaný mozgový nádor o veľkosti tenisovej loptičky. S veľkým množstvom žiarenia a chemoterapií bola schopná odstrániť 98 percent nádoru. Všetko vyzeralo dobre, až kým sa nestalo toto.

Stephanie bola šťastná, že dokázala zvíťaziť nad touto nepríjemnou chorobou. No nebolo to nadlho.

Smejesa.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=acrlYaAqAKU Foto: www.youtube.com

Rakovina sa vrátila. Neboli zistené žiadne možnosti liečby, ktoré by jej pomohli s výnimkou experimentálnej liečby, ktorá ale nebola nikdy ešte na človeku vykonaná. Lekári by museli aplikovať do jej mozgu vírus detskej mozgovej obrny. Ona a jej matka sa dohodli, že s blížiacou sa smrťou nemá čo stratiť a tak súhlasili.

Jediná možnosť bol boj pomocou detskej mozgovej obrny, ktorá mala vyliečiť mozgový nádor.

Liecba.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=acrlYaAqAKU Foto: www.youtube.com

„V skutočnosti sme nevedeli, čo detská mozgová obrna môže spôsobiť. Mysleli sme, že vírus obrny jej môže pomôcť. Nemali sme tušenie, čo by to robilo dlhšiu dobu. Bola to blbosť len tak strieľať. Je to ako hodiť kockou a dúfať, že dostaneš odpoveď, že sa blíži sedmička, „povedal Dr. Henry Friedman.

Keď všetci súhlasili s touto alternatívnou liečbou, lekári sa pustili do toho.

Odbornici.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=acrlYaAqAKU Foto: www.youtube.com

A neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Bizarná liečba fungovala. Obrna začala zabíjať rakovinu, ktorá naštartovala imunitný systém. Nádor na mozgu sa znížil v priebehu 21 mesiacov a potom úplne zmizol. Lekári nevideli žiadnu rakovinu vo svojom MRI, iba zvyškový otvor z predchádzajúcej operácie. Bol to zázrak.

Neuveriteľná liečba mladej dievčiny!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom