Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľné, pozrite sa, čo zachránilo chlapíkovi život!

Naramok.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človek niekdy nevie, kedy sa ocitne v nečakanej život ohrozujúcej situácii. Presne to sa stalo aj tomuto chlapíkovi.

Jeff Bravo je stredoškolský učiteľ angličtiny. Počas jedného dňa utrpel záchvat a bol v bezvedomí prevezený do nemocnice. Prebudil sa až tam a stále mal rýchly a nepravidelný srdcový tep. Lekári sa obávali, že Jeff môže mať život ohrozujúce krvné zrazeniny, ktoré môžu spôsobiť viaceré záchvaty. Aby vedeli, ako mu majú pomôcť, museli však poznať presný okamih, kedy jeho srdce začalo biť nepravidelne. Jeff ale nemal ani tušenie.

Potom videli, že mal na sebe populárny fitness náramok „Fitbit“. Zariadenie sledovalo a zaznamenávalo jeho tepovú frekvenciu po celý deň. Jediné, čo museli urobiť, bolo skontrolovať údaje, aby mohli urobiť správne rozhodnutie. Ukázalo sa, že sa to stalo tri hodiny pred záchvatom. To umožnilo lekárom určiť správnu liečbu na stabilizovanie jeho srdcovej frekvencie. Nepatrný prístroj mu zachránil život.

Zvyknete aj vy nosiť takýto náramok?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 24. apríla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: