Ťažko chorej modelke zostávalo len pár rokov života! Neuveríš, čo jej zachránilo život!

Zdieľať
Horizon33_2015-4-9_12-48-8

 31-ročná bývalá modelka Candice-Marie Fox viedla svoj boj s veľmi agresívnou rakovinou štítnej žľazy. Napriek tomu, že lekári je nedávali viac ako 5 rokov života, Candice chorobu porazila a pomohla jej v tom hlavne zdravá strava.

Ako povedala Candice pre denník Mirror, odmietala chemoterapiu a namiesto toho, aby bojovala s rakovinou pomocou liekov, rozhodla sa kompletne zmeniť životosprávu. Pred troma rokmi jej operatívne odstránili z tele 20 cýst, no nádej na úplné vyliečenie bola minimálna. Candice však začala jesť denne tri ananásy, desiatky grepov, citrónov, jabĺk, banánov a kivi.

Zamerala sa teda na ovocie, ktoré má vysoký obsah bromelínov, čo sú proteíny, ktoré pomáhajú ničiť zhubné bunky. Zo svojho jedálneho lístka vylúčila mäšo a alkohol. A podľa toho, čo vyhlasuje, sa jej za neuveriteľných 6 mesiacov podarilo vyliečiť zo štvrtého štádia rakoviny.

Okrem toho, že jej stravu tvorilo takmer výlučne ovocie, začala sa venovať aj cvičeniu jogy, prestala tiež fajčiť a používať chemické kozmetické prípravky. A po pol roku takéhoto životného štýlu lekári neverili vlastným očiam – testy totiž ukázali, že hladina látky, ktorú produkujú rakovinové bunky, klesla z hodnoty 13 na 0,7!

https://www.youtube.com/watch?v=ejBbpdbEhFU

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom