Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Odporné klamstvo! Táto žena predstierala rakovinu a za vyzbierané peniaze si užívala ako rocková hviezda!

Horizon33_2014 11 10_12 2 36
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

39-ročná matka troch detí Cristina Lagman si nechala oholiť hlavu a predstierala, že má rakovinu, aby vyzbierala peniaze!

Podvodníčka si vytvorila konto na Facebooku a prosila ľudí, aby jej posielali peniaze. Vyhlásila, že má rakovinu prsníka a že sa nachádza v piatom štádiu choroby, pričom také štádium ani nejestvuje. Samozrejme, našli sa dobrosrdenční ľudia, ktorí jej vytvorili účet a posielali jej tam peniaze. Prvé podozrenie vzbudila žena vtedy, keď sa za vyzbierané peniaze vybrala na výlet po Amerike, namiesto toho, aby bola so svojou rodinou.

Kalifornčanka pridávala na svoj profil na Facebooku statusy typu: „Som taká vydesená…bojovala som naozaj tvrdo a neverila som, že sa dožijem dnešného dňa.“ Keď dostala peniaze, jej správanie sa zmenilo a začala si poriadne užívať. Pravidelne popíjala alkohol, vyzerala šťastne a s radosťou využívala rôzne darčekové poukazy na procedúry. Podľa viacerých ľudí chodila na párty a užívala si ako rocková hviezda.

Horizon33_2014-11-10_12-2-53

Podozrenie postupne narastalo a Cristinu usvedčilo aj to, že vyhlásila, že je v piatom štádiu. Okrem toho nikdy nezverejnila žiadne fotky z chemoterapie a keď sa jej ľudia začali vypytovať na rôzne detaily, začala byť útočná. Potom ju vyzvali k tomu, aby dokázala, že je skutočne tak vážne chorá, ako vyhlasuje.

Keď sa celé klamstvo prevalilo, Cristina mala na krku políciu. Tá zistila, že jej ľudia darovovali približne 3 000 dolárov. Napriek tomu, že bola žena odhalená, stále vyhlasuje, že má rakovinu, no jej stav sa zlepšil. Podvodníčka však má za sebou už nejaké tie klamstvá – v minulosti sa mala dopustiť podvodu v oblasti sociálneho zabezpečenia a dopustila sa sprenevery.

https://www.youtube.com/watch?v=T2rXf75-Sfg

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 10. novembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.blog.sfgate.com,, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: