Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neverili by ste, že tohto by bolo schopné len 13-ročné dievča!

E.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Možno si niektorí myslíte, že také 13-ročné deti nie sú ešte také schopné a zdatné. No toto dievča vás presvedčí o opaku.

13-ročná Sicily Kolbeck z Gruzínska mala jasnú predstavu o tom, čo chce, takže keď požiadala svoju matku o dovolenie, nedokázala jej povedať nie. Chcela si totiž postaviť vlastný dom, ktorý bol súčasťou školského projektu pridelený jej učiteľkou, ktorou je tiež jej matka. Tak začala s otcom stavať malý domček priamo v ich záhrade.

Avšak, čoskoro jej otec zomrel. Sicily bola odhodlaná k tomu, že nech je kdekoľvek, dokáže to urobiť všetko sama. Malý útulný domček teda postavila a bol plne funkčný kompletne s kuchyňou a sociálnym zariadením. Tento projekt ju priviedol bližšie k tomu, aby sa dokázala ľahšie osamostatniť.

„Potom, čo zomrel môj otec som si uvedomila, že to s ním už robiť nebudem,“ povedala pre USA Today. „Tak nejako som pokračovala a ukázala mu, že to dokážem, aby mohol byť hrdý na mňa všade.“

Šikovné dievča si postavilo malý funkčný domček!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 10. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: