Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nič roztomilejšie ako túto fotografiu ste dnes určite nevideli

Chncdhahr0chm6ly9wzxjmzwl0by5ndxj1l3dwlwnvbnrlbnqvdxbsb2fkcy8ymde3lzaylzk1nmnjn2uyzduwndc1ztvlztnhnzm0zjzmytmwywu1lmpwzw.prx_.2c95d830.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

 Každá žena, ktorá zažila pôrod vie, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. 

Narodenie dieťatka sa zapíše veľkými písmenami do života každého rodiča. Ale určite viac samotnej matke, ktorá ho priviedla na svet. 9 mesiacov čakania, pochybností, strachu a neraz aj občasných bolestí vyvrcholí dlhoočakávaným pôrodom.

Chncdhahr0chm6ly9wzxjmzwl0by5ndxj1l3dwlwnvbnrlbnqvdxbsb2fkcy8ymde3lzaylzk1nmnjn2uyzduwndc1ztvlztnhnzm0zjzmytmwywu1lmpwzw.prx_.2c95d830
twitter.com

Každá žena prežíva pôrod inak. Každá má iný prah bolesti a ani samotní lekári nedokážu predpovedať, ako bude všetko prebiehať. Či už ide o prirodzený pôrod alebo cisársky rez, bolesti vystrieda radosť a šťastie z narodenia bábätka. Niektoré ženy sú po pôrode síce šťastné, ale veľmi vyčerpané. No to nie je prípad tejto mamičky. Teda aspoň to nedáva najavo.

twitter.com

Táto fotografia vznikla tesne po narodení dieťatka tohto mladého páriku. Zavládla u nich neskutočná radosť a z fotografie to priam vyžaruje. Novopečená mamička bola po dlhom pôrode plná energie. Aj samotné dieťatko zrejme cíti, že bude naozaj milované. Ich úsmevy hovoria za všetko a určite jeden práve v tejto chvíli vyčarili na tvári aj vám. Máte tiež podobné spomienky na narodenie vášho dieťatka?

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. februára 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: