Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nikdy nie je neskoro. Pozrite sa, aký sen sa splnil tomuto mužovi!

Dadson 1.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Neprestaňte snívať za žiadnych okolností. Pretože nikdy nie je neskoro splniť si niektorý zo svojich tajných snov!

Lewis vždy sníval o tom, že sa stane country hviezdou. No potom sa mu do cesty postavili dôležitejšie veci a sny išli bokom. Rozhodol sa byť skvelým otcom a preto aj mal dve zamestnania. Aby svoju rodinu dokázal zabezpečiť. Jeho rodina si veľmi vážila Lewisov prístup, lásku a ľudskosť a na jeho sny nikdy nezabudli. A práve teraz sa rozhodli, že nadišla tá správna chvíľa.

Bolo to emocionálna cesta, ktorá priviedla otca aj syna do sĺz. Jeff prekvapil otca Lewisa autobusom, v ktorom bola celá ich rodina. Išli do Memphisu, kde Lewis nahral svoju vlastnú pieseň v štúdiu. Jeff dokonca priviedol aj country hviezdu Josha Turnera. Bol to neuveriteľný zážitok, na ktorý celá rodina, ale hlavne Lewis nikdy nezabudne.

Mužovi sa splnil sen, v ktorý už ani neveril!

Nezabúdajte! Nikdy a za žiadnych okolností sa nevzdávajte svojich snov, pretože nikdy nie je neskoro na to, aby ste si ich skutočne splnili.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 12. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: