Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nová Lehota je jednou z najznámejších slovenských obcí

Sni mka obrazovky 2018 02 08 oa15.18.46.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Na Slovensku sa nachádza viacero malých dediniek, v ktorých môžete nájsť zaujímavé miesta či pamiatky. Dedinka Nová Lehota je však zaujímavá predovšetkým tým, že sa v nej natáča jeden z najúspešnejších súčasných seriálov. Viete o aký seriál ide?

Nová Lehota

Dedinka Nová Lehota sa nachádza v okrese Nové Mesto nad Váhom. V obci sa nachádza kaplnka či kostol, a napriek tomu, že v nej žije len niečo cez 200 obyvateľov patrí k tým najznámejším obciam na Slovensku. Viete prečo?

Seriál Horná Dolná

Práve v tejto dedinke sa natáča posledné roky známy komediálny seriál Horná Dolná. V seriáli hrajú viaceré známe slovenské herecké osobnosti ako Peter Brajerčík, Marek Majeský, Peter Sklár, Petra Polnišová či Zuzana Šebová.

Ide o seriál, ktorého dej sa odohráva práve v tejto dedinke a vďaka veľkej sledovanosti sa do tejto dedinky príde pozrieť nejeden zvedavý divák, ktorý tam môže stretnúť aj miestych obyvateľov, ktorí si dokonca v seriáli zahrali vedľajšie úlohy.

Okolie dedinky

V okolí dedinky sa nachádzajú zrúcaniny Topoľčianskeho a Tematínskeho hradu, chránené územia Mokvavý prameň, Dubový vŕšok či Švibov. Takže okrem dedinky sa oplatí navštíviť aj tieto miesta.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 11. februára 2018Zdroj wikipedia.sk, © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: