Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Novomanželom pokazila fotografovanie táto osoba. Čakali by ste to?

Ilstr.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každý manželský pár si dáva záležať na tom, aby jeho fotenie dopadlo čo najlepšie a fotografie ich veľkého dňa boli presne podľa predstáv. Nie vždy sa to však môže skončiť tak, ako by sme chceli. 

Mark Ling a jeho manželka Mandy Cripwell nikdy neočakávali, že ich fotenie by mohlo byť zničené takým bizarným spôsobom, pretože fotografie sa mali vytvoriť na veľmi obľúbenom svadobnom mieste v Torquay v Anglicku. Podľa Markovho syna Marcusa, žena, ktorá sa opaľovala len kúsok od nich, nemala v pláne im to zjednodušiť.

Foto1 2.jpg
Foto: www.imgur.com

„Šiel som k nej a požiadal ju, aby sa premiestnila a predstierala, že spí,“ povedal. „Je to dobre známe svadobné miesto na svadobné fotenie, takže musela vedieť, o čo im ide. Polovica miestnych manželských párov má svoje svadobné fotografie v tejto záhrade. Neskôr odišla síce ďalej, ale nechala tam všetky svoje veci. Jeden z rodinných príslušníkov opísal celú situáciu ako neslušnú a neúctivú.“

Foto2 2.jpg
www.youtube.com

Niektorí si však myslia, že žena mala právo sa tam opaľovať, keďže sem prišla ako prvá. Viacerí sú však toho názoru, že im mohla bez problémov umožniť novomanželské fotenie a mohla sa tam hneď potom vrátiť. Čo si myslíte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. júla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: