Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nový školský rok je za rohom! Na čo sa môžeš tešiť?

škola titulka
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aj keď väčšina školákov to nikdy neprizná, na začiatok školského roka sa tešia. Spája sa s ním totiž množstvo pozitívnych stránok.  

Kamaráti

Na konci školského roka ste si úprimne sľúbili, že sa budete stále stretávať, podnikať rôzne výlety a prežijete nezabudnuteľné leto. Lenže Anička išla na dovolenku s rodičmi, Ďuro sa v prvý deň prázdnin tak opil, že mal mesiac zaracha, Eva pracuje a ty ideš na návštevu k rodine na druhý koniec Slovenska. Bolo naozaj sa ťažké zladiť, či vôbec niečo naplánovať. Jasné, párkrát ste sa stretli a pribudlo aj pár neopakovateľných chvíľ, no určite ste sa nevideli tak často ako v škole.

Bonusom je fakt, že počas dvoch mesiacov si si od všetkých oddýchol a môžete začať v triede s (takmer) čistým štítom.

http://ashgifs.tumblr.com/post/39278335084
ashgifs.tumblr.comFoto: ashgifs.tumblr.com

Nové školské potreby

Vo vyšších ročníkoch je tvoj peračník už len spomienkou a všetko píšeš do jedného zošita – no nie je to chyba? Kto miluje tú vôňu novej školskej výbavy, nech zdvihne ruku!  Nové perá, zvýrazňovače, zošity ti do tvojho školského života prinesú poriadok a atmosféru nového štartu. A to nehovorím o vychytávkach, akými sú gumovacie perá, ceruzky so vzorcami či nádherné zápisníky. Ich kúpu ti určite s radosťou zasponzorujú rodičia. Chúďa, nech má nejakú motiváciu ísť do tej školy…

https://pixabay.com/sk/notebook-pracovisko-st%C3%B4l-iphone-336634/
pixabay.comFoto: pixabay.com

Koniec brigády

Dva mesiace si otročil za mizerný plat v umastenom fast-foode. Alebo si skúsil upratovanie, prácu za pásom či zmrzlinu. Podstatné je, že to bola drina a tá s prvým školským zvonením väčšine stredoškolákov končí. Treba sa predsa sústrediť na štúdium, však? Tak si to teda uži. A nezabudni byť tým najlepším. Či študentom, triednym šašom alebo záškolákom, to už necháme na teba. Pamätaj však, že za tým pásom skončiť nechceš!

http://lexahh-s.tumblr.com/post/126186689331/get-to-know-me-meme-910-celebrity-crushes
lexahh-s.tumblr.comFoto: lexahh-s.tumblr.com

Vesmír má zase svoj režim

Zvonenie, príchod učiteľa, „sadnúť“, to všetko je súčasťou veľkej šarády, ktorá do tvojho života na desať mesiacov prinesie aspoň kúsok rovnováhy. Po hektických a bláznivých mesiacoch prázdnin je to celkom príjemné zmena, čo povieš? A zrazu sa budeš tešiť aj z takej maličkosti, akou je obed v školskej jedálni, voľná hodina alebo triedny výlet.

http://gifloop.tumblr.com/post/3221523162
gifloop.tumblr.comFoto: gifloop.tumblr.com

Zmúdrieš

…aspoň trochu.

Z času na čas sa ti určite stáva, že si v spoločnosti naozaj vzdelaných ľudí. V divadle pochopia pointy, ktoré tebe unikajú, pri sledovaní doktora Housea majú aspoň trochu predstavu, o akej časti tela práve hovoria po latinsky a zdanlivo náročný príklad vyrátajú aj bez mobilu v kalkulačke. Necítiš sa vtedy trochu trápne? Nuž, stačí, ak budeš v škole aspoň trochu prítomný aj duchom. Ono sa to spraví. Nech si môžeš pri všetkých tých „inteligentoch“ povedať: „Jasné, ja to viem!“ Pretože budeš patriť medzi nich.

http://reddit.com/r/reactiongifs/comments/36a8uu/mrw_throw_sum_mo_comes_on_the_radio_and_my_sister/
reddit.comFoto: reddit.com

Alebo máš predsa len stále depku?  *wacko*

http://angiesalmeron1.tumblr.com/post/62010092195/untitled-en-we-heart-it
angiesalmeron1.tumblr.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 31. augusta 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: