Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obrovský, sivý, obdĺžnikový kontajner s veľkými oknami. Pozrite sa, aký dom v dome postavil tento muž.

Domv dome.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Predstavivosť ľudí nepozná hraníc. Pozrite sa, aký dom postavil tento muž pre svoju rodinu!

V americkom štáte New Jersey sa nachádza obrovský, sivý, obdĺžnikový kontajner s veľkými oknami. Čo by ste nikdy nečakali, nachádza sa v ňom trojpodlažný bytový dom z 19. storočia. Architekt Adam Kalkin chcel získať viac priestoru na neobvyklé budovanie domu jeho rodiny. Pokrstil ho „Bunny Lane“. Stal sa z toho vlastne taký dom v dome.

Skutočne priestranný dom.

Okna.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Z vonkajšej strany pôsobí dizajn naozaj veľmi efektne. Ale akonáhle sa dostanete dovnútra, budete si šúchať oči v úžase. Sníva sa vám to? Alebo ste sa stali obeťou optického klamu? Nie. Je to dom v dome, ktorý postavil šikovný architekt. V závislosti od počasia a nálady možno ľahko otvoriť jednu z vonkajších stien domu. Takže interiér je ešte jasnejší slnečným svetlom.

Vďaka týmto dverám dodá interiéru ešte viac slnka a svetla.

Dvere.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Vďaka enormnej hale umiestnenej v prednej časti skutočného domu, je tu ihrisko pre deti a pohodlná pohovka pre relaxáciu – skoro ako v gigantickej lodžii. Ak chcete vytvoriť viac priestoru, Kalkin vybudoval aj ďalších 9 izieb v obrovskej hale. Jedná sa o kancelárie, kúpeľne a spálne, ktoré sú prístupné prostredníctvom samostatného schodiska.

Dom má okrem iného aj 9 ďalších izieb.

Izby.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Adam Kalkin kombinuje týmto projektom kúzlo staršieho statku s praktickosťou modernej konštrukcie. Život v „Bunny Lane“ predstavuje pre Kalkina, ako keby boli doma na „lodi vo fľaši“. Nuž uznajte sami, že nápad to bol naozaj výnimočný.

Dom v dome vo veľkom kontajneri!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 25. augusta 2016Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: