Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obyvatelia ostrova zažili niečo nevídané. Na pobreží ich prekvapili tisícky farebných vajíčok

Vajicka.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Z času na čas sa nám naskytne pohľad, na aký nie sme zvyknutí. Či už je to nejaký nezvyčajný jav alebo nečakaná situácia, ktorá je jednoducho netypická pre danú oblasť. A presne takéto niečo zažili aj obyvatelia jedného ostrova, ktorých prekvapil pohľad na tisícky farebných vajíčok.

https://twitter.com/John7McClane/status/817392242088353792/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Obyvatelia Východofriských ostrovov s názvom Langeoog boli ohromení, keď na pláži uvideli tisíce malých farebných plastových guľôčok. Keď si ich začali obzerať bližšie, spustil sa nejeden smiech. Jednalo sa totiž o čokoládové vajíčka.

https://twitter.com/Polizei_AUR_WTM/status/816686130087264260/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Príčinou bolo to, že nákladná loď z Dánska na ceste do Bremerhavenu sa ocitla v búrke. Tu loď stratila päť kontajnerov, z ktorých jeden bol naplnený až po okraj týmito vajíčkami a vyplavilo ich až na breh. A tak sa zrodilo veľké farebné prekvapenie na pláži.

https://twitter.com/demipress/status/816995343275528192/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Zatiaľ čo pri pohľade na deti bolo vidieť šťastie a úsmevy, niekto musel vypratať tieto plasty z pláže. Desiatky dobrovoľníkov už vyčistili pláž a naplnili veľké vrecia na odpadky plastovými vajíčkami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 11. januára 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: