Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Okamih, ktorý trhá srdce. Psík prišiel do nemocnice na poslednú rozlúčku so svojím pánom.

Pes.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Lúčenie je to najťažšie, čo človek môže zažiť. A nielen človek, ale aj psík. Pozrite sa sami! 

Málokto si dokáže predstaviť úprimnejšiu lásku ako je tá, ktorú ponúka pes svojmu pánovi. Keď ľudia a zvieratá musia zažiť večné lúčenie, potom je to veľmi srdcervúce.

Ryan Jessen z amerického štátu Kalifornia náhle dostal jedného dňa silné bolesti hlavy. Myslel si, že je to len migréna, ale bolo to niečo oveľa horšie. Zrazu 33-ročný muž utrpel mozgové krvácanie a upadol do kómy.

https://www.youtube.com/watch?v=FPgD3-h6b4g
www.youtube.com

Na konci novembra 2016 vyslovili lekári konečný verdikt, že Ryanova myseľ už nemá šancu. Jeho rodina mala teraz pred sebou to najťažšie rozhodnutie zo všetkých. A tak sa 30. novembra zhromaždili všetci príbuzní a priatelia pri Ryanovej posteli na poslednej rozlúčke. Jeden konkrétny člen rodiny však stále chýbal. Ryanov milovaný pes Mollie najskôr nerozumel tomu, prečo jej pán už nepríde domov.

https://www.youtube.com/watch?v=CJTM2RcZHNo
www.youtube.com

Keď to jeho rodina povedala nemocničnému personálu, lekári urobili úžasnú vec. Nechali psa na JIS-ke, takže Mollie sa mohla rozlúčiť so svojím milovaným pánom, rovnako ako jeho ďalší blízki.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1790318547851743&set=a.1578244769059123.1073741828.100006208458058&type=3&theater
www.facebook.com

Ako Mollie videla ležať nehybne Ryana v posteli, už jasne chápala, že sa jedná o rozlúčku. Pritúlila sa k nemu a jemne sa dotkla jeho tváre svojím nosom. Toto video rýchlo obletelo celý svet. Srdcervúci okamih, ktorý zasiahol tisícky ľudí.

Posledná rozlúčka psíka s pánom!

https://www.youtube.com/watch?v=FPgD3-h6b4g

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 9. decembra 2016Zdroj www.tierfreund.co © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,