Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pokojný život sa jej totálne otočil. Nočná mora sa premenila na skutočnosť!

Nepocuje.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Stalo sa jej niečo, čo je pre každého speváka nočná mora. Bohužiaľ, život je už raz taký a niekedy niet úniku. 

Mandy Harvey bola vždy trochu nedoslýchavá. Keď spievala v zbore, mala občas problémy počuť jej rovesníkov. Bol to boj, ale vždy to zvládla. Potom sa jej nočná mora naplnila. Jeden deň v hudobnej škole si všimla, že nepočuje učiteľov. Ostala zmätená. Potom zrazu bolo všetko preč. Mandy úplne stratila sluch.

„Stratila som všetky moje sny. Stratila som všetko, čo dávalo zmysel, “ hovorí Mandy. Ale Mandy sa rozhodla to skúsiť a zabojovať. Nepočula nič, ale vedela, že zvuk produkoval jednu vec, ktorú všetci môžu cítiť – vibrácie. Spôsob, akým sa zem otriasla pod ňou, keď poklopkala nohou po zemi. Nikdy hudbu znova počuť nebude, ale mohla ju vždy cítiť vďaka končekom prstov.

„V živote, budete mať veľa prekážok a máte dve možnosti,“ hovorí. „Môžete zostať prilepení a nerobiť nič alebo si môžete nájsť cestu a skúsenosti života.“ Mandy učí každého z nás, aby sme sa nikdy nevzdali svojich snov, aj keď sú pred nami neprekonateľné prekážky.

Nočná mora sa premenila na skutočnosť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 19. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: