Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Poriadna kuriozita! Táto žena má denne až 160 vrcholov!

Horizon33_2014-11-18_13-1-44
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Cara Anaya z Arizony trpí vzácnym ochorením, ktoré spôsobuje, že má denne až 160 orgazmov!

Cara trpí ochorením, ktoré má názov syndróm permanentného vzrušenia a prejavila sa u nej pred troma rokmi. Teraz je pre ňu bežné, že prežíva vzrušenie napríklad počas jazdy autom alebo len tak pri sedení na gauči a pozeraní televízie.

Horizon33_2014-11-18_13-2-35

Možno si povieš, že to musí byť skvelé, mať denne toľko vyvrcholení. Opak je však pravdou. 160 orgazmov denne je totiž poriadne vyčerpávajúcich a žena, ktorá takýmto niečím trpí, nie je schopná normálne fungovať. Napriek tomu, že je to veľmi intímny problém, sa Cara rozhodla ísť do nemocnice. Tam jej povedali, že všetko je v poriadku a jediným problémom je to, že ju také množstvo orgazmov poriadne vyčerpáva.

Cara sa kvôli tejto poruche, na ktorú zatiaľ neexistuje liek, nemôže venovať bežným činnostiam a keď ju to pochytí, musí sa poriadne premáhať. Veď predstav si, že by si TO mal prežívať napríklad na rodičovskom združení?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 18. novembra 2014Zdroj Barcroft TV, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: