Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Potvrdené! Facebook nám pomáha zabúdať na našich EX!

Facebook.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Po rozchode je vždy ťažké posunúť sa vpred a zabudnúť. O to viac, ak nám spomienky na našich “ex“ pripomínajú komentáre a ich prítomnosť na sociálnych sieťach. Facebook nám s tým však pomôže! Testuje totižto nový nástroj na obmedzenie kontaktu s našimi dávno milovanými.

Láska je a bude vždy komplikovaná. Dokonca i keď už skončí. Aj napriek tomu, že môže byť relatívne ľahké ukončiť s niekým väzby, sociálne siete jasne sťažujú toto dištancovanie. Ako zabudnúť na bývalku alebo bývalého, keď sa nám ich fotografie alebo posty neustále objavujú v novinkách na Facebooku? Zdá sa, že modrý gigant našiel riešenie!

Divorce 908743_960_720.png
pixabay.comFoto: pixabay.com

Od novembra 2015 testuje spoločnosť Marka Zuckerberga v Spojených štátoch nový nástroj na obmedzenie kontaktu s našimi bývalými bez toho, aby bolo nutné si ho/ju odstrániť zo zoznamu kontaktov. V správe zverejnenej na blogu Facebooku sa hovorí, že tento nástroj bude „obmedzovať zobrazovanie fotiek, menoviek alebo profilu bývalého partnera bez toho, aby bolo nutné ho odstrániť zo svojho zoznamu priateľov alebo ho blokovať.“

Túto možnosť budeš mať k dispozícii v momente, keď zmeníš svoj stav zo “zadaný“ na “single“. Potom máš štyri možnosti, do akej miery chceš zostať v kontakte s bývalým či bývalou: môžeš sledovať aktivitu bývalého ako predtým, obmedziť zverejnenie svojich publikovaných príspevkov, skryť vlastné príspevky alebo upraviť staré, ako je napríklad odstránenie spoločnej fotky páru.

Zmena týchto nastavení bude diskrétna a našim “ex“ nebude zaslané žiadne oznámenie  :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronikaDátum 26. marca 2016Zdroj www.journaldesfemmes.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: