Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Poznáš tohto muža?! Objavil sa už v snoch tisícok ľudí po celom svete!

page
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tajomný muž sa už objavil v snoch viacerých ľudí. Všetci tvrdia, že v reálnom živote ho nikdy nevideli. 

Rozruch okolo neznámeho muža začal v januári 2006. Pacientka uznávaného newyorského psychiatra nakreslila obrázok muža, ktorý sa jej často zjavoval v snoch. Často jej vraj radil, čo robiť v súkromnom živote. Žena prisahala, že muža nikdy nestretla.

1

Na tomto prípade by nebolo nič zaujímavé, keby o pár dní neskôr iný pacient nespoznal muža na obrázku. Tiež sa objavil v jeho sne.

734zer9i

Psychiater sa rozhodol poslať obrázok ďalším kolegom. Počas niekoľkých mesiacov sa našli ďalší ľudia, ktorí tiež muža videli vo svojom sne.

6ejaz2

Do dnešného dňa spoznalo muža z obrázka okolo 2000 ľudí z rôznych kútov sveta. Každý povedal, že muža v realite nepozná. Navyše, ani snívajúci nemajú žiadne výrazné spoločné črty.

8thismancomp

Vzniklo však niekoľko teórií, ktoré vysvetľujú tento úkaz. Jedna z nich tvrdí, že patrí do kolektívneho podvedomia, a zjavuje sa v kritických situáciach, druhá –  náboženská teória, že je dielom Stvoriteľa, ktorý sa nám týmto spôsobom pripomína. Skeptici úkaz vysvetľujú jednoducho – vďaka rozšíreniu informácie o tomto fenoméne sa ľudia zamerajú na túto predstavu tak silno, že sa im o ňom naozaj začne snívať.

4manyn

Isté však je, že napriek kampani v najväčších mestách celého sveta sa muža nikdy nepodarilo identifikovať. Volajú ho prosto „ten muž“. Snívalo sa ti s ním už niekedy?

5ejaz1

Kresby sú od skutočných ľudí, ktorí sen s neznámym zažili.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 29. januára 2015Zdroj thisman.org, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., thisman.org
K téme
reklama:
reklama:
reklama: