Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozor! Na Facebooku sa šíri vírus, ktorý láka na pikantné video!

Facebook Privacy Policy
In this Wednesday, June 11, 2014 photo, a man walks past a sign in an office on the Facebook campus in Menlo Park, Calif. One more time, Facebook is trying to simplify its lengthy privacy policy — and make it much shorter — to explain how it targets advertisements to its 1.35 billion users. (AP Photo/Jeff Chiu)
reklama:
reklama:

Na Facebooku sa šíri vírus, ktorý láka užívateľov na pornografické video a za dva dni už stihol napadnúť viac ako 110-tisíc účtov!

Vírus typu trójsky kôň sa šíri cez účet infikovaného užívateľa pomocou odkazou na video pre dospelých. Keď klikneš na odkaz, objaví sa ti možnosť stiahnuť si falošný prehrávač Flash Player. Keď si ho stiahneš, spolu s ním sa ti v počítači objaví trojan a ten sa potom bude šíriť ďalej na tvojich priateľov na Facebooku.

To, či sa môžu „nakaziť“ aj slovenskí užívatelia Facebooku, zatiaľ známe nie je. V každom prípade, treba byť obozretný pri klikaní na rôzne odkazy – aj keď ti ich pošle niekto z tvojich priateľov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. februára 2015Zdroj gizmodo.com, ilustračná: SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: