Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pozrite sa, ako môže osvetlenie ovplyvniť vaše fotografie

Bez nazvu 4.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Väčšina fotiek na Instagrame fitnesky Anny Victoriaovej môže vyzerať bezchybne. Má dokonalú postavu, o tom niet pochýb. No vraví: „Dokonalosť je ilúzia a niekedy aj nepríjemná.“ Aby to dokázala, nedávno zverejnila dve fotografie, na ktorých je zachytená v rôznych osvetleniach.

Fotografia na ľavej strane je vytvorená v prirodzenom osvetlení, ktoré je všeobecne považované za najviac lichotivé. Ako môžete vidieť, jej ruka vyzerá štíhlo a tónovane. Na fotografii vpravo je Anna priamo pod umelým zdrojom svetla. To spôsobuje, že pokožka na rukách má výrazný vzhľad, až mierne deformuje ruku a skrýva všetku svalovú hmotu.

„Osvetlenie je všetko,“ napísala do príspevku a dodala, že veľká časť takýchto fotiek, ktoré vidíte na Instagrame, všetky tie fotografie krásnych ľudí, ktorí vyzerajú dokonale, sú skutočne klamlivé, pretože sú takmer vždy vytvorené za najlepších možných svetelných podmienok. Preto porovnávanie vášho odrazu s fotografiami, ktoré vidíte, môže byť tak odlišné.

Lighting. Is. Everything. 99% of pictures you see on social media are taken in the best possible lighting and that ain't no accident ? so when I got into the elevator with the lighting on the right, I zoned in on the cellulite on the back of my arms. Yes, cellulite on your arms is a thing! I've had it since the beginning of my journey and while it's lightened up since then, it's still not totally gone… because I'm human. Seriously, girls, stop thinking you're the only one with cellulite and that it's some kind of disease! Yes, it absolutely can be reduced through healthy diet, exercise and proper water intake, but another component which you can't control is genetics, and just being human. It's not bad to want to reduce the sight of cellulite just like it's not bad to want to lose weight and feel more confident overall, but don't set out to lose weight JUST to have less cellulite. It can be a cherry on top of all the other amazing benefits. If you ask me how to reduce the appearance of cellulite, my answer will be: healthy diet, regular exercise and proper water intake – that's it. I will not suggest creams or wraps or whatever else the current fad is because those are only short term fixes (IF that..) and perpetuate the idea that health/results can be found in a bottle/package. So, do I love the look of my arms on the right? No, but I don't hate it or myself for it, either. And you shouldn't either ❤️ #fbggirls #realtalk #cellulite www.annavictoria.com/guides

A post shared by Anna Victoria (@annavictoria) on

Anna ďalej poukazuje na to, že ramenná celulitída je úplne normálna a koho to zaujíma, že ju vystavuje zlé osvetlenie? „Či sa mi páči vzhľad mojej ruky na pravej strane?“ Anna napísala: „Nie, ale ani mi neprekáža, a ani vy by ste sa nemali nenávidieť.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. mája 2017Zdroj www.cosmopolitan.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: