Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ľudia boli zaskočení, keď uvideli, ako vyzerá táto žena z rôznych uhlov

Zena 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Na Instagrame sa množia zaujímavé fotky rôznych fitnes bloggerov. Veľa ľudí zaujala práve táto mladá žena, ktorá dokonale vysvetlila a ukázala, ako človek môže vyzerať z rôznych uhlov.

Fitness bloggerka Ashlie Molstad, ktorá vystupuje na Instagrame ako foodiegirlfitness, vytvorila sériu fotografií, ktoré ukazujú, aké môže byť naše telo ochabnuté, keď si napríklad sadneme.

Táto fotografia odhaľuje, ako rozdielne môžu subjekty vyzerať v rôznych polohách. Treba si preto uvedomiť, že telo sa skladá z pružných kúskov kože a tuku, ktoré sa menia a posúvajú, keď sa pohybujeme. Týmto chcela hlavne poukázať na to, že to, čo vidíme bežne na fotkách, nie je vždy skutočná realita.

www.instagram.com

Ashlie napísala: „Milujte sami seba takých, akí ste. Hovoria ľudia, že nie ste dosť dobrí? Šťastie príde vtedy, keď prijmete, kto ste, v každom uhle a veľkosti.“

View this post on Instagram

This past weekend I went away on a girls trip where we lived solely on alcohol, carbs, and laughter. Did I come home fluffier? Yep. But I also came home happier and my cup is FULL. . . And as I looked around at the 5 other women that were there I felt an immense amount of love and respect for each of them. And the way their bodies looked had exactly ZERO percent to do with how much I love them and am inspired by them. These women are strong, and successful, smart, and kind, they are loyal and funny, and beautiful in so. many. ways. . . So when I found myself feeling fluffy or comparing the size of my legs or tummy to them {because old habits die hard and the journey to self love feels an awful lot like a roller coaster}, I stopped myself and remembered that the reason they love me probably has NOTHING to do with the way I look either. . . While I came home bloated, I also came home with such a peace in my heart. This was the first trip where I didn't return with guilt over the things I ate, and how the things I ate showed up on my body. I always have a blast on trips, but I also have always come home feeling slightly discouraged at the form my body takes on after so many indulgences. . But today I just feel joy. Joy for these women in my life, joy for the fact that this self love thing is getting easier, and joy for the fact that even though I didn't feed my body all the cleanest and healthiest foods this weekend, I fed my SOUL with the love and laughter that being around your besties for a weekend brings. . . Remember that sometimes you eat broccoli and chicken to feed your body, and sometimes you eat cookies and pasta and cinnamon rolls while sipping champagne and laughing with your besties to feed your soul. Either way, you are still worthy of love and kindness. And you deserve to live fully, with confidence in all the parts of you. It isn't always going to be easy, but anything worthwhile rarely ever is.

A post shared by Ashlie Molstad ? (@ashliemolstad) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. februára 2017Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: