Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fitness tréner pribral kvôli svojim klientom. A následne im ukázal, ako sa dá dostať opäť do formy.

Muz 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
brightside.me

Všetko sa dá, keď sa chce. A dokázal to všetkým klientom aj tento fintess tréner! 

Drew Manning je osobný fitness tréner, ktorý nikdy nemal problém s váhou. Potom, čo sa odmalička venoval športu, bol väčšinou v dobrej kondícii. Keď mu jeden z jeho klientov s nadváhou povedal, že neexistuje žiadny spôsob, ako by mohol pochopiť, čo to znamená byť v nezdravom tele, Drew si uvedomil, že to potrebuje zažiť sám.

https://brightside.me/article/this-fitness-trainer-put-on-weight-to-understand-his-clientsand-then-got-into-shape-once-more-15255/
brightside.me

Vypracoval preto 12-mesačný program rozdelený do dvoch častí. Počas prvých 6 mesiacov úmyselne priberal na váhe, zatiaľ čo počas nasledujúcich šiestich mesiacov sa dostal späť do formy. Nahral aj dôkazy o jeho pokroku. On-line zverejňoval výsledky každý týždeň. Pozrite si fotogalériu, ako sa jeho telo menilo. Tento chlap je skutočnou inšpiráciou pre všetkých!

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. novembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.