Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fitness modelku ponižovali a hovorili o nej ako o anorektičke. Všetko kvôli malému tehotenskému brušku

Befunky collage 33.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

O fitness modelke Chontal Duncan z Austrálie sme písali už niekoľkokrát. Do povedomia médií po celom svete sa dostala svojimi tehotenskými fotkami, na ktorých má vypracovanú postavu. Následne zaujala po pôrode, keď sa len pár dní po tom, čo priviedla na svet svoje dieťa, mohla chváliť dokonalou postavou. Teraz Chontel priznáva, že si počas tehotenstva musela vypočuť veľa negatívnych komentárov na svoju postavu.

Počas tehotenstva Chontal čelila rozhodovaniu o tom, či bude v cvičení pokračovať, alebo si dá pauzu. Rozhodla sa v tréningu pokračovať a na jej hlavu sa zosunula lavína kritiky. Nazývali ju sebeckou, obviňovali ju z anorexie, nadávali jej a urážali ju slovami o tom, ako si nezaslúži byť matkou a strašili ju rečami o tom, že sa jej narodí choré dieťa.

Napriek toľkému negativizmu vo svojom okolí, priviedla Chontal na svet zdravého chlapčeka, ktorý dostal meno Jeremiah. 28-ročná fitness mama, ktorá propaguje v Austrálii vysokointenzívny tréning, povedala, že počas tehotenstva mala malé bruško a zväčšilo sa jej až niekoľko týždňov pred pôrodom.

Chontal priznala, že nebolo jednoduché ísť svojou cestou, keď sa na ňu z každej strany sypali negatívne komentáre. Napriek tomu v sebe našla silu pokračovať v tom, čo začala, za čo podľa vlastných slov vďačí aj svojmu lekárovi.

Modelka tvrdí, že každá žena je iná a aj každé tehotenstvo je iné, takže keď niektorá mamička cvičí a cíti sa dobre, neznamená to, že by robila niečo zlé alebo nezdravé. Dodáva, že všetko konzultovala so svojím lekárom, a aj vďaka tomu priviedla na svet zdravé bábo.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. januára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o