Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pred kamerou požiadal priateľku o ruku. No ten koniec bol ako zo zlého sna

Kiss.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy nám veci nevyjdu presne podľa plánu. A ani tento mladík to neplánoval takto! 

Počas basketbalového zápasu boli diváci a hráči svedkami nečakanej situácie. Ako je už zvykom, kamera zvykne brať do záberu páriky, ktoré sa musia v tej chvíli pobozkať. Usmialo sa šťastie aj na tento mladý párik, aj keď dá sa predpokladať, že to bolo naplánované.

https://www.youtube.com/watch?v=yjHTvLdfCWs
www.youtube.com

Ako tak kamera zachytávala páriky, prišiel rad aj na týchto dvoch mladých ľudí. Okrem toho, že si dali pusu, muž vytiahol prsteň a požiadal priateľku o ruku. No v tom sa stalo niečo hrozné. Jeden kamarát alebo len prešťastný fanúšik ho odzadu buchol do chrbta na znak gratulácie, a mužovi z ruky vypadol prsteň.

https://www.youtube.com/watch?v=yjHTvLdfCWs
www.youtube.com

Nastal zhon a všetci diváci naokolo začali prsteň hľadať. Nie je isté, či ho našli, ale všetci im prajú v živote len to najlepšie. Muž bol zrejme z celej situácie zdrvený, ale aspoň sa z neho tí ostatní, čo to mali v pláne urobiť tiež, poučili.

Nešťastný koniec žiadosti o ruku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. januára 2017Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: