Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladík chcel požiadať priateľku o ruku počas baseballového zápasu. No namiesto toho spôsobil takýto rozruch.

Prsten.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj takáto môže byť romantická žiadosť o ruku. Ale treba byť menej nervózny! 

Mladý párik Andrew a Heather sa vybrali jedného dňa na baseballový zápas. Bol to deň, ako každý iný, až na to, že Andrew mal pre svoju priateľku veľké prekvapenie, o ktorom ona ani len netušila. No doplatil na to, že bol veľmi nervózny a trochu sa to celé zvrtlo.

Baseabll.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Kamery zachytili, ako sa mladík pokúša požiadať svoju priateľku o ruku. No v tom sa stalo niečo nečakané. Bol taký nervózny, že snubný prsteň mu spadol a tak sa všetci pustili do hľadania. Vtedy na pár minút prestali sledovať zápas a pokúšali sa mladíkovi zachrániť situáciu.

Haldali.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Och, pozrite sa na toho chudáka“, povedal hlásateľ do mikrofónu. Pre mladíka to bolo veľmi ponižujúce, ale ľudia ho nenechali v štichu a všetci spoločne hľadali prsteň. Po piatich minútach ho našli a s úsmevom pokračoval. Opýtal sa priateľky ešte raz, či si ho vezme a povedala mu svoje áno.

Ano.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Celý dav zaburácal od vzrušenia. Všetci si ich natáčali a fotili do mobilov. „Rozhodne to nebolo tak, ako som plánoval. Prišlo mi to jednoduché kľaknúť si a opýtať sa jej to, ale ihneď mi prsteň vypadol“, povedal Andrew.

Nečakaný zvrat žiadosti o ruku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 29. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: