Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašný moment na baseballovom zápase. Malé dievčatko schytalo loptičku priamo do tváre

Bez nazvu 4.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pri niektorých športoch je nebezpečné byť čo i len divákom. Dôkazom bolo aj toto dievčatko, ktoré zasiahla loptička na baseballe priamo do tváre. 

Nepríjemná nehoda sa nedávno stala na baseballovom zápase. New York Yankees hral proti tímu Minnesota Twins. Jeden z hráčov menom Todd Frazier v zápale hry celou silou odpálil loptičku, ktorá bohužiaľ zasiahla malé dievčatko v hľadisku priamo do tváre. Loptička mala rýchlosť neuveriteľných viac ako 160km/h.

Baseball.jpg
www.youtube.com

Fanúšikovia zostali v šoku a mnohým hráčom bolo do plaču. Tímy zastavili hru, keď celý štadión úplne stíchol. Frazier klesol na kolená, keď si uvedomil, čo sa stalo s loptou, ktorú práve odpálil. Je dosť silné vidieť situáciu, ktorá dostáva profesionálnych športovcov na kolená.

Ludia.jpg
Foto: www.imgur.com

Dieťa, ktoré sa zdalo byť ešte batoľaťom, bolo vraj krvavé od loptičky. Jeden muž ju urýchlene odniesol zo štadióna. Posledné správy hovoria o tom, že dievčatko je v stabilizovanom stave, aj keď má pred sebou ešte dlhú cestu k úplnému zotaveniu.

Hrac.jpg
Foto: www.imgur.com

V roku 2015 bolo všetkých 30 tímov baseballovej ligy vyzvaných, aby rozšírilo ochrannú sieť o 21 metrov v každom smere. Niektoré tímy túto sieť rozšírili, niektoré nie. Teraz hráči a fanúšikovia vyzývajú všetky tímy, aby najprv uprednostnili bezpečnosť a aby rozšírené siete boli povinné na každom jednom ihrisku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. septembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: