Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hoci skončila mladá žena po autonehode na vozíku, takto perfektne vypracovala svoje telo

Zena 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

V roku 2000 mala Tiphany Adamsová len 17 rokov, keď sa jej v jeden deň úplne zmenil život. Výlet s partiou autom vyústil do katastrofy. „Posledné, čo si pamätám bolo, že som si zapla v aute bezpečnostný pás, zapla som si ho však cez rameno“, spomína Tiphany.

A práve to jej pravdepodobne zachránilo život. Bezpečnostný pás by jej vraj odrezal hlavu od tela, ak by bola správne pripútaná. Počas cesty do nich narazil opitý vodič a havária vyzerala hrôzostrašne. Celá posádka bola pôvodne vyhlásená za mŕtvu, 17-ročné dievča však prežilo ako jediné. Napriek tomu upadla do kómy na tri týždne.

Bohužiaľ, od tohto momentu zostala na invalidnom vozíku. „Musela som nájsť zdravé spôsoby, ako zvládnuť túto nehodu“, vysvetľuje Tiphany. Preto začala s fitness tréningom. To slúžilo nielen jej fyzickému zdraviu, ale aj duševnému. Pomohol jej riadiť pocity správnym smerom: „Bolo to moje oslobodenie.“

Okrem fitness tréningu vykonávala aj jogu, pilates a iné tanečné pohyby. „Mnohí ľudia predpokladali, že nehoda zmení moje plány. Ale stala sa takým impulzom, ktorý ma doslova priviedol k môjmu osudu“, povedala Tiphany.

Po nehode študovala vývojovú psychológiu pre deti a odučila prvé hodiny na základných školách. Stala sa tiež fitness trénerkou. Nevzdala sa však ani svojho prvého sna o herectve a modelingu.

Tiphany získala úlohu v seriáli „Push Girls“, ktorý sa vysiela od roku 2012. Je o štyroch ženách, ktoré sú paralyzované kvôli chorobe alebo nehodám. V popredí sú vždy ich denné výzvy. Napísala aj knihu o svojich skúsenostiach, verejne hovorila o alkohole a jeho nebezpečenstvách a je stále veľmi aktívna.

„Cítim sa odhodlane robiť tieto projekty. Dúfam, že moje skúsenosti pomôžu vyliečiť srdcia iných ľudí. Vždy hľadám spôsoby, ako zdieľať svoj príbeh, inšpirovať ostatných a šíriť posolstvo začlenenia.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 28. augusta 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: