Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Predavačka bola rozhorčená nad farbou vlasov mladej zdravotnej sestry. Tá jej to takto vysvetlila

Befunky collage 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Niekedy ľudia vôbec nepremýšľajú nad tým, čo hovoria. Najlepšie je vždy súdiť a zhadzovať, však prečo nie? Tento zlozvyk by sa však mali ľudia odnaučiť a hneď by bol svet krajší. 

Mladá zdravotná sestrička si odskočila po práci ešte niečo nakúpiť. To však netušila, čo si tam na vlastnej koži zažije. O svoj zážitok sa musela podeliť aj s priateľmi na sociálnej sieti, pretože netušila, že ľudia môžu byť takí arogantní.

Ako môžete vidieť na fotografii, sestrička má pestré farebné vlasy. A práve tie upútali jednu predavačku, ktorá sa jej spýtala: „Kde pracujete?“ Sestrička odpovedala: „Som zdravotná sestra.“ Nasledovala reakcia, ktorú mladá dievčina vôbec nečakala. Predavačka totiž pokračovala: „Som veľmi prekvapená, že niekto ako vy, môže pracovať ako zdravotná sestra. Čo si pacienti myslia o vašich vlasoch?“

Zena.jpg
www.facebook.com

Predavačka sa zmienila, že takéto vlasy nemôžu mať ani ony v obchode, preto bola šokovaná, ako tak môže vyzerať jedna zdravotná sestra. Dievčina sa však nedala a jednoducho jej to vysvetlila takto:

„Nespomínam si, že by mi moja farba vlasov niekedy zabránila v tom, aby som zachránila ľudský život. Moje tetovanie nikdy nezastavilo pacientov, aby ma držali za ruku, zatiaľ čo plakali a báli sa, čo príde. Môj piercing na uchu mi nikdy nezabránil v tom, aby som počúvala o ich lepších, či horších dňoch, ba dokonca o ich poslednej vôli.“

Zena 1.jpg
Foto: www.imgur.com

„Môj piercing na jazyku mi nikdy nezabránil v tom, hovoriť povzbudivé slová, keď bolo treba povedať pacientovi strašnú diagnózu alebo povzbudiť trúchliacu rodinu. Vysvetlite mi preto, ako môže môj vzhľad zabrániť tomu, aby som bola dobrou zdravotnou sestrou“ Predavačka sa nezmohla na ďalšie slová a tak dievčina odišla.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. novembra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: