Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbeh o láske, strate a neuveriteľnom osude. Toto musel zažiť muž po smrti svojej milovanej ženy!

Pribeh.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Život je niekedy nespravodlivý, ale musíme sa s ním vysporiadať a hľadať nejaké pozitíva. Pozrite si príbeh dvoch mladých ľudí! 

Len niekoľko dní predtým, ako sa mali Dave a Erica Lacey vziať, bola Erice diagnostikovaná vzácna a agresívna forma lymfómu. Neskôr zomrela vo veku 30 rokov a Dave sa stal zdrveným vdovcom. Všetky jeho spomienky boli zachytené na fotoaparáte, ktorý mali vždy a všade so sebou a aspoň takto môže teraz spomínať na svoju lásku.

Len krátko pred svadbou sa dozvedeli krutú správu, ktorá sa neskôr naplnila.

Svadba.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O rok neskôr neznámi lupiči prepadli Daveov dom. Jeho Xbox, drahé šperky, elektronika, všetko bolo ukradnuté – a najviac, čo ho zasiahlo, bol ich ukradnutý fotoaparát. „Jednoducho to nie je fér, pretože po tom všetkom, čím sme prešli, stratím to najcennejšie, bola to silná rana,“ povedal pre CNN. Viac ako 300 momentiek milovanej ženy a ich spoločného života je preč. Mal tam zachytené dokonca fotky z jej pohrebu. Dave vedel, že už nikdy neuvidí tie fotky znova.

Najviac ho mrzel ukradnutý fotoaparát, kde mal uložené všetky spomienky na milovanú Ericu a ich spoločný život.

Fotak.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

O rok neskôr ako k vlámaniu došlo, detektívi našli 20 účteniek za položky z miestnej záložne, z ktorých jedna bola aj za fotoaparát. Keď policajti navštívili záložňu, našli ho tam, zapli ho a prehľadali fotografie. Čím viac prezerali obrázky, tým viac si uvedomovali, že tento fotoaparát má osobitný význam. Najmä, keď videli fotky zo svadobného dňa a pohrebu.

Dave bol zmierený s tým, že fotky už nikdy neuvidí. No stal sa zázrak a nemohol veriť vlastným očiam. Policajti vypátrali v jednej zo záložní jeho fotoaparát.

Podal ruku .jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Polícia nevedela, komu patrí fotoaparát, ale spoznali isté hnedé steny a známy strom v jednom zo záberov. Keď prišli až do štvrte, kde si mysleli, že snímka bol zhotovená, našli a spoznali majiteľa. Vzhľadom k tomu, že Dave bol zmierený s jeho stratou navždy, spočiatku si myslel, že to bol vtip. Ale akonáhle si ho všimol bližšie, jeho popruh, ktorý vyrábala Erica, hneď mu to bolo jasné.

Príbeh mladomanželov, ktorý dojíma k slzám!

https://www.youtube.com/watch?v=OuMrMlvYJyw

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 7. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: