Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o čiernookých deťoch 2. časť: „Moje srdce začalo zbesilo skákať, adrenalín mi stúpol.“

A man telling someone to be silent
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.thinkstockphotos.com.au
reklama:
reklama:

Čiernooké deti sú ľudovým fenoménom – existuje niekoľko príbehov o ľuďoch, ktorí zažili zvláštne stretnutie s deťmi, ktorých oči sú čierno-čierne. Deti sa nachádzali pred ich dverami či pred autami a priniesli so sebou strach a paniku… 

Bola jedna hodina v noci, keď som nasadol na autobus domov. Mal som oproti sebe pasažiera – asi 20-ročného chalana v obleku s aktovkou v rukách. Čo ma na ňom zaujalo ako prvé bolo, že svoju cigaretu nefajčil, ale žul. Jasné, že nemôžete fajčiť v autobuse a on ani nefajčil, žul.

Tak som sa na neho pozeral, kým on pozeral z okna. Otočil sa na mňa a jeho oči boli neskutočne čierne. Moje srdce začalo zbesilo skákať, adrenalín mi stúpol.

Začal som panikáriť, ani som nevedel prečo, ale bol som z neho vystrašený. Chalan sa na mňa zazubil a jeho zuby boli celé od rozžutého tabaku. Takmer som sa rozkričal, ale namiesto toho som si prikázal upokojiť sa a presadnúť si.

Síce som sa trochu upokojil, no stále som ho očkom sledoval. Rozprával sa s dievčaťom a rozhovor pokračoval ešte aj keď som vystupoval. Neskôr som sa pokúšal v hlave presvedčiť, že možno si len robil srandu a mal kontaktné šošovky. Ale kdesi v podvedomí viem, že to bol čiernooký muž.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 13. júla 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: