Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbehy o čiernookých deťoch 4. časť: „Musíš ma pustiť dnu.“

Black_eyes_by_megamoto85_cropped.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: thoughtcatalog.com
reklama:
reklama:

Čiernooké deti sú ľudovým fenoménom a hovorí o ľuďoch, ktorí zažili zvláštne stretnutie s deťmi, ktorých oči sú čierno-čierne. Deti sa nachádzali pred ich dverami či pred autami a niesli so sebou strach a paniku.

17. marca 2008 som mala prvú a jedinú príhodu s čiernookým dieťaťom. Predtým som o nich nič nepočula. Mala som 12 rokov a sedela som pred kaderníctvom v starom pickupe, kde som čakala, kým mamu ostrihajú.

Asi po 15 minútach som zbadala dieťa, ktoré sa prechádzalo hore-dolu pred naším autom. Najskôr som si myslela, že to je jeden kamarát zo školy, tak som klopala na sklo, kým sa nepozrel mojim smerom. Nebol to nikto známy. Najskôr som nebola vôbec vystrašená, ale chlapec prešiel na moju stranu a pohľad do jeho očí ma vystrašil. Ak ste nikdy nevideli čiernooké dieťa, neviete, čo si máte predstaviť – zreničky čierne ako nočná obloha. Chlapec zašepkal: „Musíš ma pustiť dnu.“

V tom momente som zamkla všetky dvere a vnorila sa čo najhlbšie do sedadla. Prešlo päť minút a bol preč. Keď sa matka vrátila do auta, povedala, že čiernooký chlapec prišiel do kaderníctva a chcel od nej kľúče od auta. Trval na tom, ale odmietla. Vďakabohu…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. júla 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: