Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Raper Separ otvorene: RAKOVINA! Chemoterapia je totálne peklo…

Tina a Separ sa rozišli
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tina a Separ sa rozišli Foto: Instagram separ_dms
reklama:
reklama:

Priznal boj so zákernou chorobou. Bývalý manžel speváčky Tiny a jeden z najúspešnejších slovenských raperov Separ, dnes na sociálnej sieti pridal sériu fotografií a status, ktorým otvorene porozprával o svojom niekoľkomesačnom boji s rakovinou. Tú mu diagnostikovali tento rok a známy umelec sa tak dal na obrovský a náročný boj. Ako sa však zdá, chemoterapia zabrala, aj napriek tomu, že to bolo veľmi ťažké. 

Separ patrí k našim najznámejším umelcom a donedávna bol manželom známej speváčky a moderátorky Tiny. Ich vzťah však stroskotal a rovnako ako pred pár mesiacmi aj dnes sa so svojim súkromím zdôveril Sepa prostredníctvom Instagramu. Tak napísal to, čo ho posledné mesiace trápilo po zdravotnej stránke. „Posledné tri mesiace som strávil na chemoterapii.. Áno.. Rakovina… Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil. Netušil som, v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť. Deň pred odchodom na liečbu som naučil Aničku bicyklovať. Bol to super pocit. Aspoň na chvíľu, keďže som mal plnú hlavu toho, čo bude. Jeden nádor mi vybrali, no CT vyšetrenie odhalilo, že to hovado sa už stihlo rozrásť do iných časťí tela. Deti som nevidel 2,5 mesiaca, keďže moja imunita v tejto covid diskotéke bola riziková. Keď sme sa videli prvýkrát, bolo to jak ohňostroj emócií.. UAU.. Milujem,“ napísal k fotografiám, kde je bez vlasov, rovnako tak ukázal aj čo – to z nemocničného lôžka, či operačného stola.

Tento rok mal pritom po pracovnej stránke veľmi úspešný. Nielenže vydal jeden z najpredávanejších albumov, aj jeho značka oblečenia sa predáva veľmi dobre. Preto chcel vydanie cédečka podporiť aj turné, nakoniec sa tak nestalo aj kvôli pandémii, ktorá trápi od začiatku roka celý svet. To však paradoxne zahralo raperovi do kariet a mohol sa naplno sústrediť na liečbu. „To, že nebola OG tour kvôli korone, mi nakonec úplne zahralo do kariet, pretože som nemusel vysvetľovať, prečo nehrám, prečo nie je tour a čo je so mnou. Logicky to tým pádom nikto neriešil a ja som bol v kľude a sústredil sa na svoju hlavu. Od začiatku som vedel, že to dám. Ani na sekundu som sa neskladal a nepochyboval. Ďakujem Dominikovi, že ma do toho zasvätil a vysvetlil, čo a jak, vďaka čomu som to zvládol jak pán. Mal tú istú diagnózu a boli sme spolu na izbe. On končil, keď ja som začínal. Veľký frajer a super človek. Čo som tým chcel povedať, nie je, že ľutujme Sepinka, že mal raklo.. Na onkológiách som stretol veľmi veľa mladých ľudí a chcem, aby ste sa NEVZDALI! DOBRÝ MINDSET JE ZÁKLAD. Dáš to! Len tomu pomôž,“ doplnil raper. Prajeme mu skoré uzdravenie.

Raper Separ priznal, že mu diagnostikovali rakovinu
Raper Separ priznal, že mu diagnostikovali rakovinuFoto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 17. decembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: