Reality hviezdičku Kim Kardashian napadol známy vtipkár! Sleduj video z "útoku"!

Zdieľať
Kanye West,  Kim Kardashian
FILE - In this May 23, 2012 file photo, singer Kanye West, left, and television personality Kim Kardashian arrive for the screening of "Cruel Summer" at the 65th international film festival, in Cannes, southern France. West had many righteous things to rage about this year, from the fashion industry not giving him credit for brilliant, life-changing designs like leather jogging pants to not getting respect from President Barack Obama. But nothing seemed to upset him more than Vogue's apparent refusal to put his baby mama, Kardashian, on their cover. (AP Photo/Francois Mori, File)

Americká hviezda na svoju poslednú návštevu Paríža len tak ľahko nezabudne. Stala sa totiž obeťou útoku ukrajinskej televíznej osobnosti Vitalija Sediuka. Ten na ňu zaútočil, keď vystupovala spolu so svojim manželom Kanyem a matkou Kris z auta.

Vitalij sa snažil Kim objať, no takmer ju stiahol dole. Vďaka pohotovosti jej bodyguarda sa našťastie Kim podarilo udržať rovnováhu.

Vitalij sa po incidente vyjadril, že nebolo jeho úmyslom jej ublížiť. „Dúfam, že Kim je ok a nebude sa na mňa hnevať, nechcel som nikomu ublížiť. Kanye je štastný muž, Kim je bohyňa“ vyjadril sa pre stránku mailonline.com.

Známy televízny vtipkár má na svojom konte už niekoľko útokov na hollywoodske osobnosti ako sú Brad Pitt, Jennifer Lopez či Leonardo DiCaprio.

https://www.youtube.com/watch?v=Rp0fHimu6ks

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom