Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Roky ju trápilo nepekné akné na tvári a odmietala vychádzať z domu. Dnes je však všetko inak

Horizon33_2017 3 14_9 59 6.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

22-ročná Rachel Crawley z anglického Lancashire trpela od šestnástich rokov vážnym akné a kvôli nemu trpela silnými komplexmi. Nevychádzala z domu a vyhýbala sa spoločnosti. Dnes je však všetko inak a Rachel už nemá problém ukazovať svoje jazvy na tvári.

Rachel sa pre svoje vyrážky na tvári roky trápila a predtým, ako vyšla z domu, si na tvár vždy naniesla poriadne hrubú vrstvu mejkapu, ktorým svoje nedokonalosti na pleti maskovala. Toto pekné dievča dokonca pozvali aj do súťaže krásy, no práve kvôli akné účasť odmietla a rozhodla sa zostať vo svojej ulite. Bolo to ešte v čase, keď bolo jej sebavedomie na bode mrazu a za svoje vyrážky sa veľmi hanbila.

?My progress since starting this page? no Medication ✖️ High fat vegan plant based diet (nothing processed) Real whole foods, natural minimal skin care routine ✔️ People are happy to take strong medication that can lead to bad side effects in are bodies but aren't willing to change there diet which is safe and better for our health. Remember that everyone has there struggles in life. Most of us choose not share them. Most people with acne don't share it because there ashamed but why should we it's only a stage in our life it won't last forever and it certainly doesn't make us any less of a person. Clear skin or acne you are the same person. I get asked how can I be confident when my skin looks like this? The reason I decided to accept myself for how I looked is because for years I suffered with acne and for years I let my mental health take over, ruin relationships, stop me going out ect all because I was insecure and worried about other people's opinions. Because let's be honest acne isn't nice to look at. I knew I couldn't carry on being this hard on myself to the point I would cry and have a lot of built up stress causing headaches. I thought about the days when I used to have no worries when I was younger and here's what I came up with- I wasn't living life trying to impress anyone I wore no makeup so never felt less beautiful I didn't spend my time trying to make myself look perfect I didn't sit at home comparing myself to others on Instagram It's the world we live in today that makes us think like this. I don't want young girls feeling the same way I did. I don't want them to think they have to look a certain way to be accepted or beautiful. They need more role models embracing there real natural selfs because that is real life. I know how hard it can be but please please practice self love and believe in yourself this alone will make you feel better ??✨ ————————————————

A post shared by Rachel Crawley ☾❂ ॐ (@asprinkleofhealthandbeauty) on

Po čase však Rachel nazbierala odvahu a založila si na Instagrame účet, na ktorom sa so všetkými delí o svoje rady, ako sa zbaviť akné a bez hanby zverejňuje fotky svojej pleti aj bez mejkapu. Snaží sa tak dodať odvahu a sebavedomie ženám, ale aj mužom, ktorých nepekné akné trápi a radí im, čo robiť, aby ho eliminovali čo najviac.

❤️?THE BIGGER MESSAGE ? ❤️No matter what cures our acne. It's about accepting yourself and feeling comfortable in your own skin. No matter what our treatment is for the acne we all suffer mentally because of it. It doesn't have to be acne either it can be anything that makes us feel insecure about ourselves. That is what needs attention because we shouldn't feel that way. That's why I share these pictures with out makeup because this is the real me whether I have acne or not. It doesn't define you as a person and you shouldn't give up being happy or doing what makes you happy because of your insecurities. Stop worrying about what other people think of you. Don't live to please them, live to please you. Sometimes we all feel like we need the extra support to give our confidence a boost. Be your own biggest supporter! Take control of your mind don't let it control you. We believe what we tell ourselves so fill your mind with happy positive thoughts! You will overcome this. You are strong. Things will get better. You are worthy. Happiness comes from within and nothing will make you happy until you choose to be happy. So choose to be happy. A beautiful mind and soul is more valuable than your appearance. Don't work on fixing the outside, fix your inside first! ???????????? ———————————— #acne #acnetreatment #beautiful #soul #spiritual #peace #happiness #believe #inspiration #lawofattraction #healing #mindfulness #enlightenment #kindness #selflove #acceptance #loveyourself #worthy #youarebeautiful #youareenough #youarenotalone #health #wellness #mentalhealth #journey #recovery #motivation #determination #progress #happy

A post shared by Rachel Crawley ☾❂ ॐ (@asprinkleofhealthandbeauty) on

Ako to už v takýchto prípadoch býva, objavilo sa aj niekoľko trollov, ktorí jej pleť kritizovali a komentovali ju ako hnusnú a nechutnú. Pozitívnych reakcií však bolo oveľa viac a veľká väčšina jej sledovateľov ju považuje za odvážnu a inšpiratívnu.

Rachel sa rozhodla s vyrážkami bojovať a upravila si jedálny lístok tak, že vylúčila cukor a snaží sa jesť čo najviac čerstvých potravín. Stav jej pleti sa pomaly, ale isto zlepšuje a jej sebavedomie je už na zdravej úrovni. Dokonca sa rozhodla, že sa zúčastní súťaže krásy, ktorú predtým zo strachu odmietla.

Rachel síce po akné zostali jazvy, no nehanbí sa za ne a nemá problém vyjsť na ulicu aj bez toho, aby si ich zakryla mejkapom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. marca 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: