Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skvelá práca vizážistky. Takto dokonale zakryla žene nepekné akné, no nie všetkým sa to páči

Befunky collage 3.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Asi všetci máme radi premeny pred a po. Vždy nás totiž fascinuje, ako sa dokáže človek zmeniť pod rukami šikovného vizážistu a ako málo niekedy stačí k tomu, aby sa človek zmenil takmer na nepoznanie. Príkladom toho je aj premena tejto mladej ženy s veľmi problematickou pleťou.

Túto mladú ženu trápi nepekné akné a asi žiadna baba by nechcela byť na jej mieste. Hoci je akné ochorenie, pri ktorom je potrebná aj pomoc liekov, jeho liečba je dlhodobá a nezmizne zo dňa na deň. A tak si ženy trpiace týmto ochorením musia akné zakrývať mejkapom a maskovať ho, ako vedia.

Horizon33_2017 5 2_10 22 51.jpg
www.instagram.com

Táto šikovná vizážistka vo videu na Instagrame ukázala, ako dokonale dokáže zamaskovať vyrážky, no nie všetci jej followeri boli z jeho videa nadšení.

Horizon33_2017 5 2_10 23 13.jpg
www.instagram.com

Našli sa totiž komentáre, ktoré tvrdili, že dať mejkap na takéto silné akné vôbec nie je dobré a pleti to ešte viac škodí. Alebo sa niektorí komentujúci vyjadrovali k tomu, že tento mejkap je otrasný a že žiadna žena by sa s takouto tvárou neodhodlala ísť na verejnosť.

Horizon33_2017 5 2_10 23 34.jpg
www.instagram.com

Ľudia, ktorí vedia o tom, aké je to žiť s takýmto vážnym akné, však prácu vizážistky chválili. Oni totiž veľmi dobre vedia, aké je to, skryť na chvíľku to, z čoho máte obrovské komplexy.

Horizon33_2017 5 2_10 24 29.jpg
www.instagram.com

A na ktorej strane ste vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. mája 2017Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: