Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rovesníci sa jej vysmievali kvôli tomu, ako vyzerá. Potom urobila niečo, čím vyrazila všetkým dych.

Bez nazvu 44.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Dievča to nemalo v tomto veku práve najľahšie. Ale ona neváhala a spravila niečo, čo nikto nečakal.

Keď si 16-ročná Dannie „Dee“ McMillan všimla, že niektorí spolužiaci vtipkovali na jej adresu kvôli jej telu, bola spočiatku veľmi rozrušená. Skupina jej spolužiakov vzala jej fotky a vytvorili falošný Twitter účet s názvom „Dee je tučná veľryba“. Vložili tam obrázky veľrýb a Dee a bol z toho neuveriteľne krutý posmech, ktorý vyústil do toho, že Dee sa cítila úplne porazená a v rozpakoch sama zo seba.

Neskôr nabrala odvahu a dostala skvelý nápad. Jej predstava bola tak elegantná a brilantná. Vymyslela kampaň s tričkami s názvom „Deein tuk zachráni veľryby“. Začala predávať tričká s úmyslom poslať všetky svoje zisky  na záchranu veľrýb.

Vyzbierala cez 4.500 dolárov a príbeh, ktorý začal s hrozným a šokujúcim zneužitím telesného zahanbenia, sa transformoval do niečoho úplne inšpirujúceho a mocného. Nielenže Dee získala dôveru v seba, ale jej príbeh a jej neochota ustúpiť z boja inšpirovala milióny ľudí na celom svete. To všetko pri pomoci zvieratám v núdzi!

Takto vyzerali tričká, ktoré predávala

Af66ef8b3ab0f7d996a2d684fdb7adca.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 28. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: