Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozhovor s YouTuberkou Camie: „Snažím sa vymýšľať stále niečo nové!“

Dsc_05606.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nechce variť len to, čo jej chutí, ale tvoriť a vymýšľať aj nové recepty. Motivujú ju k tomu jej fanúšikovia a láska k vegánstvu. Videá plné týchto inšpirácií, ale aj cestovateľských kúskov sú vždy spontánne a čoraz viac populárnejšie. Česká Youtuberka Camie vám v tomto rozhovore prezradí ešte o čosi viac. Prečítajte si ho spolu s nami!

Kedy si začala s pridávaním videí na youtube a čo ťa k tomu priviedlo?

Začala som v januári 2016 a prvé impulzy sa objavili asi vďaka Instagramu, na ktorý som už dlhšiu dobu pridávala fotky a recepty. Ľudia sa začali na to všetko pýtať a tak nejako ma na YouTube naviedli.

Si vegánka, a rastlinná strava je súčasťou tvojho životného štýlu, ale aj tvojich videí. Čo ťa motivuje pri ich tvorení?

Motivujú ma hlavne odberatelia. V dobrom zmysle slova, točenie videí ma núti k tomu, aby som si jedlá naozaj dobre prepracovala a snažila sa vymýšľať stále niečo nové a nevarila stále dokola len to, čo mi chutí najviac.

Q&A video? ráda bych zase nějaké natočila, takže jestli vás něco zajímá, pište do komentářů??

A post shared by Kamča Lindová (@kamcalindova) on

Medzi najpopulárnejšie videá patria jednoznačne seriálové „Čo som dnes jedla“. Kamera ťa teda sprevádza počas celého dňa. Ako vzniká takýto seriál, prípadne máš nejaké odporúčania, ako si zostaviť kvalitný jedálny lístok?

Áno, keď točím takéto video, mám u seba kameru celý deň a zachytím tak každý dôležitý moment. Video vzniká úplne jednoducho. Nemám nič vymyslené dopredu, neviem, aké zábery možno natočím. Je to všetko spontánne a to sa mi na natáčaní páči najviac. Pre pomoc pri zostavovaní jedálnička by som určite odporučila stránku Cronometer – na tej si človek jednoducho skontroluje, či má dostatok všetkých potrebných živín.

Okrem jedla si každý tvoj odberateľ všimne, že rada cestuješ. Ktorá krajina ťa najviac inšpirovala, prípadne, kde ti chutilo vegánstvo najviac?

Cestovanie milujem a snáď si pre neho v blízkej dobe pripravím nejaký priestor. Paradoxne som sa najlepšie najedla v Amerike. Je to asi zvláštne, ale tam pre mňa boli tieto veganské možnosti najväčšie. Ako bližšiu a dostupnejšiu destináciu by som si zvolila Berlín.

Obľúbené sú aj tvoje videorecepty. Vymýšľaš si vegánske jedlá sama?

Áno, sama alebo s pomocou mojej skvelej maminky. Po nej mám asi i ten dar, pretvárať nevegánske jedlá a hrať sa s chuťou.

K tvojmu životnému štýlu patrí aj cvičenie a rada šíriš osvetu o hýbaní sa aj na Youtube. Prečo je podľa teba dôležité?

Nad týmto som úprimne nikdy neuvažovala. Šport a pohyb sú celkovo súčasťou môjho života už od malička. Za to som a budem navždy vďačná rodičom. U nás sa vždy šporovalo, takže za to, ako teraz vyzerám vďačím našim. So športom som bola vždy spojená, a preto som sa nikdy nemusela do ničoho nútiť. Užívam si to a bez pohybu si život neviem predstaviť.

Keďže tvoj Youtube kanál žije jedlom, ktoré je tvoje najobľúbenejšie a prečo?

Na túto otázku sa ma ľudia začali pýtať, až vtedy, keď som sa stala vegánkou. Ja milujem jedlo, s obľubou hovorím všade, že zjem všetko. Ale keby som mala porovnať jedlá, ktoré som mala najradšej ako malá a tie, ktoré by som si zvolila teraz, nebudem vymýšľať nič nového a rovno poviem, že to sú šišky s makom a kôprová omáčka.

Čo by si poradila všetkým, ktorí chcú začať s vegánstvom?

Aby si stáli pevne za svojím cieľom a nenechali sa odradiť názormi ostatných. Tie sú totiž v začiatkoch tým, čo ich môže odradiť.

Máš nejaké motto, ktoré ťa posúva vpred?

Mám a dokonca aj vytetované – Co bys udělal, kdybys neměl strach.

Dsc_0560 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Na aké videá sa môžeme v najbližšej dobe tešiť?

Moje videá sú celoročne ladené rovnako. Hlavne ukazujú to, čo jem, aby som ostatných stále inšpirovala a možno aj vďaka mne nájdu svoje nové najobľúbenejšie jedlo. Hlavne chcem podniknúť opäť nejakú cestu a natočiť vlogy o cestovaní, tie mám najradšej.

Za rozhovor ďakujeme!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor StankaDátum 23. septembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: