Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa zmenili herci z Harryho Pottera 2. časť: Z Viktora Kruma je poriadny chlap

Horizon33_2017 1 9_14 17 23.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak aj vy patríte k fanúšikom príbehov o Harrym Potterovi, možno ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako asi vyzerajú herci, ktorí si v sérii o mladom čarodejníkovi zahrali. V našom seriáli to s nami postupne zistíte. Tentoraz sme si zobrali na mušku bulharského herca menom Stanislav Ianevski, ktorý hral Viktora Kruma – bulharského stíhača a účastníka Trojčarodejníckeho turnaja.

Stanislav Ianevski je bulharský herec, ktorý sa preslávil v roku 2005 stvárnením postavy Viktora Kruma vo štvrtom pokračovaní filmov o Harrym Potterovi – Harry Potter a ohnivá čaša. V tom čase mal Stanislav 20 rokov.

Herec, ktorý sa narodil v bulharskej Sofii, prežil niekoľko rokov v Londýne a v Izraeli. K filmovej úlohe sa dostal viac-menej náhodou. Keď ho videla Fiona Wier, ktorá mala na starosti výber hercov do Harryho Pottera, odporučila mu, aby začal chodiť na hodiny herectva a prišiel na konkurz.

Stanislav na konkurze očividne zaujal a bol výborným kandidátom na Viktora Kruma, takže nebolo o čom premýšľať a stal sa súčasťou čarodejného sveta. Zaujímavosťou je, že si ho vybrali zo 650 účastníkov.

Dnes má Stanislav 31 rokov a dva roky po roli v Harrym Potterovi sa objavil vo filme Hostel II. Okrem toho hral aj v niekoľkých bulharských seriáloch a doma je jednoducho hviezdou. My sa pri pohľade na tohto urasteného muža ani nečudujeme…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. januára 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: