Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa zmenili herci z Harryho Pottera 5. časť: Z Gregoryho Goyla je bojovník MMA

Horizon33_2017 1 30_12 19 52.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak aj vy patríte k fanúšikom príbehov o Harrym Potterovi, možno ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako asi vyzerajú herci, ktorí si v sérii o mladom čarodejníkovi zahrali. V našom seriáli to s nami postupne zistíte. Tentoraz sa pozrieme na zúbok hercovi menom Josh Herdman, ktorý v obľúbenej sérii o slávnom čarodejníkovi stvárnil nie práve obľúbeného Gregoryho Goyla.

Gregory Goyle, ktorý tvoril nerozlučnú trojicu s Crabbom a Malfoyom, patril k tým, ktorých sme jednoducho nemali radi, pretože boli na strane zla. Z herca, ktorý túto nevďačnú postavu stvárnil, sa stal bojovník MMA. Ale pekne poporiadku.

Herec Josh Herdman sa narodil v Londýne v rodine herca Martina Herdmana ako najmladší zo štyroch chlapcov. Herectvu sa začal venovať už ako sedemročný a jedného dňa sa jeho otec rozhodol, že mu nájde agenta, a vďaka nemu vlastne Josh získal rolu v Harrym Potterovi.

Horizon33_2017 1 30_12 40 54
twitter.com

Keď sa však séria o Harrym Potterovi skončila, našiel si Josh Herdman inú záľubu a začal sa venovať boxu, jiujitsu a následne prešiel na MMA.

Horizon33_2017 1 30_12 50 13
twitter.com

Svoju kariéru bojovníka MMA odštartoval dnes už 29-ročný herec 23. apríla 2011 a ako povedal, rozhodol sa pre tento šport, pretože je surový, vzrušujúci a nevyspytateľný. Vraj je preňho MMA zaujímavejšie ako box, no napriek tomu stále obdivuje umenie boxu.

Horizon33_2017 1 30_12 47 41
twitter.com

Josh má so svojou partnerkou dcérku menom Morgan a hoci sa momentálne venuje bojovému športu, na herectvo nezanevrel. Ako to však už býva, zatiaľ neprišla ponuka, ktorá by predčila Harryho Pottera.

Horizon33_2017 1 30_12 49 16
twitter.com

Ak sa chcete pozrieť, aký je z Josha bojovník, nech sa páči:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. januára 2017Zdroj en.wikipedia.org www.mmafighting.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: