Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sajfa vo Fun Rádiu nekončí. Do vysielania sa vráti opäť v stredu!

Sajfa je späť vo Fun Radio
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Po kauze, akú slovenský éter ešte nezažil, v ktorej sa moderátor Matej „Sajfa“ Cifra zamkol v štúdiu a vysielal pesničky na želanie prišlo konečne k vyvrcholeniu. Vedenie Fun Rádia sa rozhodlo, že ho vráti od 23. septembra opäť vysielania. 

V éteri mal stopku od minulého týždňa, keď ho v bloku po 14. hodine nahradila Dagmar Dianová alias Didiana. Táto „kauza“ nejednému poslucháčovi pripomína vopred naplánovanú akciu, no vedenie rádia zatiaľ nič také nepotvrdilo. Ich stanovisko k celej kauze „Keďže Matej Cifra pracuje v rádiu už viac ako 10 rokov, je jednou z našich tvárí a je skúseným moderátorom, bolo pre nás prioritou si s ním interne prejsť dôvody, prečo sa tak zachoval, nie vytvoriť mediálny cirkus. Otvorene sme si všetko vydiskutovali, jeho pripomienky sme zobrali na vedomie a sám uznal, že si mohol nájsť aj inú cestu, ako ich vyjadriť,“ uviedla PR manažérka Fun rádia Tatiana Zábojníková Pavleová.

horizon33_2015-9-18_10-47-9-640x292-1
www.facebook.comFoto: www.imgur.com

Sajfa sa sám neraz vyjadril, že Fun Rádio má tých najlepších poslucháčov na svete – a ani tento fakt nemohlo vedenie rádia ignorovať. Vyjadrili mu enormnú podporu a dokonca väčšina z nich jeho čin schvaľovala. „Nemôžeme ignorovať neuveriteľnú podporu zo strany poslucháčov a berieme na vedomie aj ich pripomienky a názory na rádio, ktorým sa budeme určite venovať,“ dodala T. Zábojníková Pavleová.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 22. septembra 2015Zdroj medialne.etrend.sk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: