Selena Gomez odchádza z Hollywoodu! Sťahuje sa za najlepšou kamarátkou!

Zdieľať
Desktop140

Selena Gomez pri premiére jej nového filmu Rudderless prezradila svoje plány do budúcna.

„Veľmi rada trávim čas v NYC. Vždy som si priala prežiť tu nejaký románik a bývať tu,“ prezradila herečka novinárom. „Každý, kto ma stretol, mi povedal, že mu pripadám viac ako newyorčanka, tak si myslím, že by to bol dobrý nápad. Potrebujem tam stráviť nejaký čas,“ doplnila dvadsaťdvaročná hviezdička.

Selena Gomez
Selena Gomez arrives at the Los Angeles VIP screening of "Rudderless" at The Vista Theater on Tuesday, Oct. 7, 2014. (Photo by Dan Steinberg/Invision/AP)

Po tom, čo ju jej najlepšia kamarátka Taylor prosila, aby sa presťahovala, Selena nezaváhala. Možno aj práve pre jej nekončiace problémy s (ex)priateľom Justinom Bieberom.

Americká herečka a speváčka odštartovala svoju kariéru už ako malé dieťa. V roku 2002 účinkovala v seriáli Barney & friends a  neskôr si zahrala vo filme Spy Kids. Selena rovnako akoDemi Lovato čiMiley Cyruspatrí medzi Disney hviezdy. Hrávala v seriáli Wizards of Waverly, ktorý produkovala táto stanica. Na svojom konte má celovečerné filmy Moderná popoluška, Spring Breakers či Monte Carlo. V šestnástich rokoch sa stala najmladšou hovorkyňou Unicefu.

Myslíš si, že by Selene prospelo, keby sa odsťahovala?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom